Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Siebel voldoet in derde kwartaal aan verwachting

16 oktober 2003 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Siebel Systems heeft de financiële resultaten over het derde kwartaal, dat eindigde op 30 september 2003, bekend gemaakt. De resultaten zijn in overeenstemming met de ‘management guidance’ die op 22 juli is afgegeven.

De omzet in het derde kwartaal van 2003 bedroeg 321,4 miljoen dollar, waarvan 110 miljoen dollar komt uit de verkoop van licenties. De omzet uit onderhoud, consultancy en andere vormen van dienstverlening komt daardoor op 211,4 miljoen dollar.
 
Het netto verlies over het derde kwartaal van 2003, inclusief herstructurerings- en andere eenmalige kosten, bedraagt 59,3 miljoen dollar. De eenmalige kostenposten hadden betrekking op de eerder door het bedrijf aangekondigde aflossing van schulden en herstructureringen. Exclusief eenmalige kostenposten is er sprake van een nettowinst te bedrage van 16,1 miljoen dollar.
 
Herstructurerings- en andere eenmalige kostenposten over het derde kwartaal van 2003 hadden onder andere betrekking op herstructureringskosten ter grootte van 107,2 miljoen dollar, reductie van schulden en hieraan gerelateerde kosten ter grootte van 10,7 miljoen dollar, een belastingvoordeel in verband met beide kostenposten ter grootte van 42,5 miljoen dollar
 
Als gevolg van het afronden van deze eenmalige activiteiten is het bedrijf nu van mening dat het op schema ligt om het eerder gepubliceerde doel van een kostenverlaging van 30 miljoen dollar in het vierde kwartaal van 2003 en 40 miljoen dollar per kwartaal aan kostenbesparingen halverwege het jaar 2004 te bereiken.
 
Bij het vrijgeven van de financiële resultaten werd ook de overname van Upshot en een aantal eigendommen van Motiva bekend gemaakt. Upshot Corporation wordt voor een bedrag van 70 miljoen dollar in cash ingelijfd. Deze firma is een pionier op het gebied van het hosten van crm-toepassingen waardoor deze via internet kunnen worden aangeboden. De overeenkomst houdt in dat 50 miljoen dollar zal worden betaald op het moment van ondertekening van het overnamecontract, terwijl de resterende 20 miljoen dollar verspreid over 2003 en 2004 wordt voldaan.
 
Verder neemt Siebel een aantal eigendommen van Motiva over. Dit is een aanbieder van enterprise incentive management (eim) software. Siebel verwacht dat een uitgebreide variant van deze software nog voor het einde van dit jaar beschikbaar komt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    Innovatie & Transformatie

    Database steeds vaker een belemmering: Tijd voor een radicaal andere aanpak

    Data & AI

    8 vragen over de Nederlandse AI-fabriek

    Innovatie & Transformatie

    Nominaties: 10 vernieuwende Digitale innovatie-projecten

    Innovatie & Transformatie

    Nominaties: 10 duurzame projecten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs