Download whitepapers, case studies
en onderzoeken over ICT-onderwerpen
Computable IT Knowledge Base
  Dagelijks het laatste
ICT-nieuws in je inbox?
Computable e-mail nieuwsbrief

Artikelen / Nieuws

23-01-2004 00:00 | Door Redactie Computable/Data News | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Symantec ziet omzet naar recordhoogte stijgen

Internetbeveiliger Symantec boekte in zijn derde fiscale kwartaal van het gebroken boekjaar 2004 een omzet die gestegen is met 31 procent.

In zijn derde fiscale kwartaal, dat eindigde op 2 januari 2004, haalde Symantec een omzet van 494 miljoen dollar. Dat is een stijging met 31 procent in vergelijking met de 376 miljoen dollar in hetzelfde kwartaal een jaar eerder. De omzetstijging is te danken aan de grote groei in het zakelijke segment. Bovendien overtroffen de resultaten in de consumentenmarkt de verwachtingen.
 
De nettowinst (Gaap-resultaten) bedroeg 111 miljoen dollar, vergeleken met 72 miljoen dollar in hetzelfde kwartaal een jaar eerder.
reageer print stuur door
Reageer