100 dollar voor apps en 1 maand technische ondersteuning
RIM compenseert Blackberry-gebruikers
Fabrikant van de Blackberry Research in Motion (RIM) biedt zijn gebruikers honderd dollar compensatie aan voor de storing in week 36 van 2011. De vergoeding kan gebruikt worden voor de aanschaf van apps voor de smartphone. RIM maakt de komende weken de apps beschikbaar via hun online winkel Blackberry App World. Zakelijke gebruikers krijgen ter compensatie een maand gratis technische support.
De vergoeding voor de aanschaf van apps geldt tot en met 31 december 2011. Vanaf 19 oktober zullen er ook premium apps voor een periode van vier weken gratis beschikbaar zijn. Dit zijn onder andere apps voor populaire games als Sims 3, Bubble Bash 2 en DriveSafe.ly Pro.
Zakelijke compensatie
RIM's zakelijke klanten krijgen vanwege de storing een maand gratis technische ondersteuning. Voor bestaande klanten betekent dit dat het lopende contract met één maand wordt uitgebreid. Zakelijke gebruikers die geen technisch supportcontract hebben afgesloten, krijgen gedurende één maand een trial-versie van RIM's BlackBerry Technical Support Services - Enhanced Support. Meer informatie over dit zakelijke aanbod is te vinden op www.blackberry.com/enterpriseoffer.
De Blackberry-storing begon op maandag 10 oktober 2011. Op dinsdag was het heel even mogelijk om de Blackberry te gebruiken, maar al snel lagen alle diensten er weer uit. Aanleiding was een kapotte switch in het datacenter in het Engelse Slough. Naast consumenten hadden ook veel bedrijven last van de storing. Op donderdag 13 oktober kwamen alle diensten weer langzaam op gang en was de storing voorbij. Blackberry-aanbieders lieten gelijk weten dat zij een schadevergoeding van RIM eisten, waar de fabrikant nu aan probeert te voldoen.
Vanaf 19 oktober 2011 zijn de volgende premium apps in ieder geval beschikbaar:
- Vlingo Plus: Virtual Assistant - Vlingo
- iSpeech Translator Pro - iSpeech.org
- DriveSafe.ly Pro - iSpeech.org
- Drive Safe.ly Enterprise - iSpeech.org
- Photo Editor Ultimate - Ice Cold Apps
- Nobex Radio Premium - Nobex
- Shazam Encore - Shazam
- SIMS 3 - Electronic Arts
- Bejeweled - Electronic Arts
- N.O.V.A. - Gameloft
- Texas Hold'em Poker 2 - Gameloft
- Bubble Bash 2 - Gameloft
Er worden meer apps nog aan deze lijst toegevoegd.
@Hans... Kunnen die dan niet Gratis apps downloaden?
@Phil... DUH...
"schadevergoeding" dient als tegemoetkoming voor "geleden schade". Dat er altijd een slaatje uit geslagen moet worden door iedereen, is jammerlijk te noemen.
Ik vind 't een goeie zet van RIM, en zakelijk goed doordacht: zij zijn geen filantropische instelling maar een bedrijf met winstoogmerk.
In het begin van dit artikel staat immers: 'RIM maakt de komende weken de apps beschikbaar via hun online winkel Blackberry App World.
17-05 Infotheek regelt hardwaredonatie via IT4kids
17-05 OpenSesame ICT start eigen CRM-bedrijf
17-05 Rabobank verlengt ook applicatiecontract IBM
17-05 Wadinko investeert in Caase.com
17-05 Leden De Unie verwerpen sociaal plan Ericsson
17-05 3D-model van plaats delict helpt rechercheur
17-05 Rabobank zoekt 100 extra ICT’ers in Nederland
17-05 Google geeft ontwikkelaars nieuwe tools
17-05 HP biedt SAP Hana op server met Intel Xeon
16-05 Mendix betrekt nieuw Rotterdams kantoor
17-05 Centric
17-05 Archos presenteert 8-inch tablet met 3G en Wi-Fi
17-05 Google geeft ontwikkelaars nieuwe tools
16-05 Mendix betrekt nieuw Rotterdams kantoor
16-05 Siemens PLM komt met nieuwe Teamcenter-apps
16-05 MKB loopt risico door nieuwe werken
16-05 Surface Pro-tablet is vanaf eind mei te koop
16-05 Mobiel werken vereist organisatieverandering
14-05 CA lanceert iPad-app Clarity Playbook
14-05 Besparen met mobiel werken
|
|
18-03-13 BlackBerry verruimt Work Space tot iOS en Android
29-11-11 Blackberry-maker beveiligt iOS en Android
10-11-11 RIM onderzoekt nieuwe Blackberry-problemen
02-11-11 Blackberry-maker RIM formeert SWAT-team
21-10-11 Blackberry-maker RIM breidt uit in Nederland
13-10-11 Blackberry-aanbieders eisen schadevergoeding
13-10-11 RIM: Blackberry-storing lijkt deels voorbij
13-10-11 Blackberry-storing hindert bedrijven
12-10-11 Kapotte switch veroorzaakt Blackberry-storing
11-10-11 Blackberry kampt opnieuw met internetstoring
11-10-11 Datacenter veroorzaakte Blackberry-storing
Het nieuwe werken draait om mobiliteit en virtualisatie
![]() |
Veel bedrijven bieden flexibele werkplekken, zodat medewerkers vanaf elk apparaat en elke locatie toegang hebben tot......


