Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Excel en Brooktrout worden Cantata

20 maart 2006 - 16:104 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyBrooktroutCantata TechnologyExcel Switching

Excel Switching en Brooktrout Technology, die in oktober 2005 zijn samengegaan, maken vandaag de nieuwe naam van hun onderneming bekend: Cantata Technology. Dit gaat samen met een ondernemingswijde actie gericht op de invoering van het nieuwe merk teneinde een uniforme aanpak te presenteren aan de markt. Cantata Technology is de toonaangevende leverancier van op standaards gebaseerde basistechnologie in de sector, met o.a. media servers, media gateways en spraak- en fax-platforms voor ondernemingen en service providers.

"Onze nieuwe naam, Cantata, is afgeleid van het woord voor een klankrijke muzikale compositie waarin meerdere talenten samen iets werkelijk unieks creëren. Een cantate is een werk dat veel innoverender, veel hechter geïntegreerd en veel boeiender is dan de som van de samenstellende delen. Deze zelfde synergie is belichaamd in Cantata Technology", aldus Marc Zionts, CEO van Cantata Technology. "Onze visie zal dienen als basis voor toepassingen voor IP-communicatie overal en altijd. Hoewel de naam en het merk van onze onderneming veranderd zijn, kunnen onze klanten en partners er zeker van zijn dat wij dezelfde betrouwbare technologie, dienstverlening en ondersteuning zullen blijven leveren die zij over de jaren heen van ons zijn gaan verwachten."

Cantata Technology heeft zijn hoofdkantoor in Needham, Massachusetts en is daarnaast wereldwijd sterk aanwezig met kantoren in België, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Canada en Japan, en met een wereldwijd netwerk van distributeurs, systeemintegrators en wederverkopers. Cantata heeft over de hele wereld ongeveer 360 werknemers. De producten van Cantata worden toegepast in netwerken van bedrijven en service providers in meer dan 80 landen, o.a. bij bedrijven als Verizon, AT&T, Comcast, Bank of America, Deutsche Telecom en Alcoa.

Een basis voor innovatie

Steunend op meer dan 20 jaar ervaring heeft de beproefde, op open standaarden gebaseerde technologie van Cantata geleid tot de ontwikkeling van een van de grootste, breedste en diepste technologie productlijnen in de communicatiesector. Met Cantata’s technologie, die zowel door bedrijven als door service providers op grote schaal wordt toegepast, kunnen innovatieve diensten en oplossingen worden ontwikkeld in de vorm van toepassingen variërend van voice- en video-messaging, prepaid diensten, fax over IP, interactieve voice response, persoonlijk terugbelsignaal en diensten met spraak.

De productlijnen van Cantata Technology zullen gebruik blijven maken van de oude vertrouwde bedrijfsnamen, om de rijkdom van de technologie-erfenis weer te geven. De naam Excel zal gehandhaafd worden voor tal van producten voor carriers, de naam SnowShore zal gebruikt worden voor de IP Media Server, terwijl de naam Brooktrout zal worden gebruikt voor de voor bedrijven bestemde voice- and faxproducten van de onderneming.

De meningen in de sector

"Wij bij Verizon Business stimuleren onze verkopers om een sterke leidende en innoverende rol te spelen op technologiegebied" zegt Steve Smiley, directeur van Verizon Business IT Call Processing Infrastructure. "Verizon Business heeft in het verleden zowel met Brooktrout als met Excel gewerkt en is zich bewust van de waarde van hun producten en diensten. Naarmate de behoeften van communicatie-service providers convergeren kijkt de sector uit naar bedrijven als Cantata Technology die dienst zullen doen als leveranciers van basistechnologie voor communicatie via internet altijd en overal."

"De telecommunicatiesector blijft groeien en zich ontwikkelen en Cantata Technology beschikt over de ervaring, de partnerschappen en de productlijnen om te kunnen voldoen aan de behoeften van klanten in iedere communicatieomgeving. De combinatie van Excel Switching en Brooktrout Technology resulteert in een sterker bedrijf met het allesomvattende aanbod van oplossingen dat de markt eist. Service providers en bedrijven hoeven niet langer overal rond te kijken voor toepassingen en diensten, daar iedere netwerkomgeving volledig door dit technologie-aanbod wordt ondersteund. Dit is een bedrijf om in het oog te houden", aldus Stéphane Téral, leidinggevend analist bij service provider Next Gen Voice en Mobile Core, Infonetics Research.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs