Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Freecom DataTank Gateway WLAN – NAS met snelle Gigabit- Ethernet en RAID-functie

07 september 2007 - 13:153 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurFreecom

Freecom introduceert de nieuwste innovatieve SOHO-technologie; de DataTank Gateway. De DataTank Gateway combineert een netwerkoplossing die beschikt over een Gigabit-Ethernet verbinding met een op maximale databeveiliging gericht RAIDsysteem met twee harde schijven en zeer praktische backup-functie.

De DataTank Gateway is zeer geschikt als adequate, variabel te configureren gegevenscentrale voor elke kleine- of middelgrote onderneming. De in een compacte behuizing ondergebrachte netwerkopslagoplossing met 2TB capaciteit (2x 1TB GB S-ATA) kan ook heel goed thuis worden gebruikt als eenvoudig te bedienen allround-datamanager voor het hele gezin, waarop alle bestanden zoals foto's, muziek of films centraal worden bewaard, beveiligd en beheerd. Gegevens kunnen toegankelijk worden gemaakt voor geautoriseerde gebruikers binnen of buiten het netwerk; via internet bijvoorbeeld. De nieuwe DataTank Gateway is compatibel met alle gebruikelijke besturingssystemen en maakt het aansluiten van 30-50 clients mogelijk (het aantal clients is o.a. afhankelijk van het datavolume).

Variabele opslag en beveiliging – RAID
De beide geïntegreerde S-ATA-harde schijven kunnen naar eigen keuze volgens de RAIDvarianten 0 en 1 worden ingesteld. Op die manier kunnen gebruikers zelf beslissen of zij de twee geïntegreerde stations als gezamenlijke geheugencapaciteit willen gebruiken (RAID 0), de data van de ene schijf ook op de andere harde schijf willen wegschrijven (RAID 1).

Alles onder één dak
Onder de strak vormgegeven aluminium behuizing bevindt zich een op elkaar afgestemd portfolio van alle nodige netwerkcomponenten: naast de router, die het netwerk en het internet voor alle aangesloten netwerk-gebruikers via WLAN of LAN parallel toegankelijk maakt, garandeert o.a. een HTTP-, FTP-, DHCP-, AV (TwonkyVision)- en mailserver een efficiënt beheer van data. Altijd en overal ter wereld. Bovendien zorgt een backup-server voor een automatische- en individueel configureerbare databeveiliging. De eveneens geïntegreerde USB-server (2 USB 2.0-hosts) maakt het aansluiten van externe opslagmedia zoals mobiele harde schijven of USB-sticks mogelijk. Op die manier kan van een USB-printer zonder enige toebehoren een hoogwaardige netwerkprinter worden gemaakt die door alle ‚clients' kan worden gedeeld.

Tot 2TB!
De nieuwe DataTank Gateway is een geslaagde combinatie tussen het NAS-vlaggenschip van Freecom de Storage Gateway (FSG) en de data-opslaggigant Freecom DataTank en is vanaf nu verkrijgbaar in twee verschillende capaciteiten, te weten een 1TB-versie voor € 599,00 en een 2TB-versie voor € 1.189,00 inclusief BTW. De DataTank Gateway wordt compleet geleverd met stroomadapter (EU, UK), een ethernetkabel, een handleiding op CD evenals een Quick Install Guide en 2 jaar fabrieksgarantie en gratis onbeperkt helpdesk-support.

Basisgegevens
RAID-systeem: 2x S-ATA HDD‘s (7.200 RPM) en automatische backup-functie LAN: Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (1000/100/10Mbps), WLAN Access Point: 802.11G (54 Mbps) & 802.11B (11Mbps) met de beveiligingsstandaarden WEP, WPA en WPA2 Geïntegreerde server: bestands-, HTTP-, FTP-, mail-, USB-, DHCP- en AV/Media-server (TwonkyVision) MySQL & PHP voor het maken, beheren en het publiceren van websites Compatibel met Windows, Mac, Linux en Unix – tevens geschikt voor het gebruik in gemengde netwerken, wereldwijde toegang via HTTP, FTP of VPN, Security Firewall SPI.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs