Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

HP introduceert midmarket blade system enclosure

13 september 2007 - 08:23ActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

HP heeft nieuwe producten, oplossingen en diensten voor middelgrote bedrijven gelanceerd. Hiermee kunnen zij — de “Global 500.000” — hun groei versterken en operationele kosten verlagen.

Het hoogtepunt van de lancering is "Shorty", de compacte BladeSystem c3000 enclosure voor kleinere ict-infrastructuren, filialen en afgelegen kantoren. Implementatie van de c3000 vereist geen speciale elektriciteitsvoorziening, koeling of personeel. Daarmee is ook voor middelgrote bedrijven een volledige blade-omgeving bereikbaar – financieel en qua techniek en beheer.

HP heeft ook de HP StorageWorks All-in-One SB600c Storage Blade geannonceerd. Deze werkt in zowel de nieuwe c3000 als de bestaande HP BladeSystem c7000. Daarnaast brengt HP nieuwe "blueprints" voor applicaties, genaamd HP Solution Blocks, op de markt. Hiermee kunnen klanten eenvoudiger en sneller meerdere applicaties en dataprotectie-oplossingen in de nieuwe c3000 enclosure integreren.

Uit nieuw onderzoek van HP blijkt dat tweederde van de middelgrote bedrijven (100 – 999 medewerkers) technologische applicaties wil die aan hun behoeften voldoen én speciaal voor hen gemaakt zijn. Nog eens 90 procent van de beslissers binnen middelgrote bedrijven geeft aan dat hun bedrijf door het gebruik van technologie productiever is.

"Middelgrote klanten willen geen mindere versies van oplossingen die gericht zijn op grote organisaties. Zij willen volledige oplossingen die speciaal gebouwd zijn om hun behoeften te vervullen," zegt Ann Livermore, executive vice president, Technology Solutions Group, HP. "Voor het eerst hebben klanten met beperkte ruimte en weinig it-personeel toegang tot de voordelen die een ‘bladed' infrastructuur levert. De c3000 is een infrastructuur met zeer uitgebreide mogelijkheden, die gebouwd is op toekomstige groei en eenvoudig is te beheren."

De nieuwe producten, ondersteund door een lijn aan HP Care Pack diensten, zijn een uitbreiding op HP's Adaptive Infrastructure portfolio. Dit stelt klanten van elk formaat in staat om de voordelen te plukken van een op maat gemaakte infrastructuur, zodat zij hun zakelijke doelstellingen kunnen behalen.
 

Beschikbaarheid en prijzen
De HP BladeSystem c3000, HP StorageWorks All-in-One SB600c en HP Solution Blocks zijn vanaf heden verkrijgbaar. De c3000 is vanaf 4.299 dollar te koop en de SB600c vanaf 9.968 dollar. De prijzen van de Solution Blocks zijn verkrijgbaar via de HP channel partners en verschillen afhankelijk van het aantal gebruikers of capaciteitswensen.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: Nieuwe KPN-cao mét reservistenregeling, Philips koopt Spectrawave (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Commerciële quantumcomputer komt dichterbij

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland voorzitter Europees digitaal consortium Edic

    shutterstock_2613992723 one photo 16x9
    Security & Awareness

    Het nieuwe ransomwarehandboek: ai-gestuurde afpersing en data-first-aanvallen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs