Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NETASQ garandeert grote bedrijven continuïteit in bedrijfsvoering met nieuwe beveiligingsoplossingen

13 augustus 2010 - 09:03ActueelGovernance & Privacy

NETASQ, Europees leverancier van netwerk- en mail security-oplossingen, introduceert twee nieuwe beveiligingsoplossingen voor de grootzakelijke markt. NETASQ signaleert dat naarmate een bedrijf groeit, het vatbaarder wordt voor beveiligingslekken en gerichte aanvallen. Deze incidenten kunnen ernstige gevolgen hebben, zoals reputatie- en imagoschade, verlies van klanten, marktaandeel of omzet. Om dat te voorkomen zijn de NG1000-A en de NG5000-A ontwikkeld. Met deze oplossingen worden high-speed internettoegang, datacenters met veel verkeer, e-commerce servers of zeer dynamische universiteitsnetwerken op een geavanceerde manier beveiligd. Daarnaast zijn de NG1000-A en de NG5000-A voorzien van een in het besturingssysteem geïntegreerd Intrusion Prevention System (IPS).

IPS-technologie biedt vooral op het gebied van zero-day bedreigingen een krachtige bescherming. Deze technologie is voorzien van automatische updates voor de verschillende vormen van bedreigingen, waardoor een extra beveiligingsgarantie wordt geboden. De NG-oplossingen combineren de nieuwste generatie architectuur met een in het besturingssysteem ingebed IPS.

De NG-oplossingen zijn onder andere voorzien van een dubbele voeding, RAID schijven en een backup systeempartitie, waardoor uitgebreide redundantie wordt geboden. NETASQ voldoet hiermee aan de eisen die grote organisaties stellen aan hun beveiligingsoplossingen. Daarnaast zijn de NG1000-A en de NG 5000-A modulair opgebouwd, waardoor beheerders de oplossing eenvoudig kunnen laten meegroeien met de groei van de bedrijfsbehoeften. Met een uitbreidingsmodule is het mogelijk om elke oplossing geschikt te maken voor diverse extra netwerkconnecties.

"Deze oplossingen bevestigen onze ambities binnen de beveiligingsmarkt. Wij kennen onze kracht en hebben deze de afgelopen jaren bewezen. Met deze twee nieuwe oplossingen kunnen wij nog adequater inspelen op de behoeften van grote Europese bedrijven en kunnen wij ook grote datacentra van onze oplossingen voorzien", aldus Rolf van Gent, Director North and East Europe bij NETASQ.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Staatssecretaris maakt draai: DigiD wél kwetsbaar door Amerikaanse wetgeving

    Overheid

    Adviescollege ICT-toetsing hekelt plannen Sociale Verzekeringsbank

    Governance & Privacy

    Kabinet zet mes in 500 regels: eerste 218 al geselecteerd 

    Cloud & Infrastructuur

    Aardobservatie als motor voor verantwoorde supply chains

    Mitz sprong in het diepe cloud 'Trust Us'
    Governance & Privacy

    Kort: Ondanks risico’s toch meer apotheken bij Mitz, Frontria tegen fake news door ai (en meer)

    eEvidence shoot first
    Governance & Privacy

    eEvidence: goodbye privacy, vaarwel digitale soevereiniteit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs