Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Digitale transformatie

Oktober digitaliseert processen met partners

01 september 2019 - 15:57ChannelInnovatie & TransformatieAppleChannelwebCiscoIQ MessengerKPNLXTMobotixOpening ControlsSimac ICT
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vanaf 2015 heeft RSZK, inmiddels Oktober geheten, hard gewerkt om een moderne zorginstelling in de ouderenzorg te zijn waar bijna alle processen gedigitaliseerd zijn. Alle projecten zijn onderdeel van het Meerjarenbeleidsplan ‘Thuis kan overal’. Het project Digitale snelweg is opgeleverd medio 2018 en behelst een Cisco Meraki platform. Hier is gedacht vanuit het oogpunt hospitality. Voor de vakjury van de Channel Awards 2019 reden om het project ‘Digitale snelweg’ te nomineren in de categorie Channel Project of the Year.

Inmiddels is in februari 2018 de eerste nieuwbouw opgeleverd als greenfield-locatie (32 cliënten). Het project Digizorg (vervangen en vernieuwen huidige domotica voor alle 640 cliëntenkamers) en digitale communicatie (vervangen oude telefooncentrales door cloudtelefonie met smartphones) lopen door tot 2020 en tegelijkertijd is het project Zorgbrein gestart, waarbij twee business intelligence-specialisten alle data vanuit de domotica (Microsoft Azure cloud) realtime omzetten in bruikbare dashboards voor de zorg. Daarbij wordt gebruik gemaakt van stemmingsanalyse, grafische weergave van meldingen domotica, maar ook over de gezondheid van de cliënt.

Deze projecten zijn mogelijk door de investeringen in de moderne omgeving en de moderne applicaties die volledig in de cloud staan bij Microsoft of leveranciers (ook de domotica-omgeving is een cloudtoepassing). Plaatsbepaling is het laatste onderdeel binnen het project Digizorg, waarbij Oktober wil weten waar de cliënt zich bevindt tot één meter nauwkeurig. Dit doet de zorginstelling samen met een startup en het wordt toepasbaar gemaakt op de Meraki-omgeving. Deelnemers zijn Cisco, IQ Messenger, Simac, LXT en nog enkele andere leveranciers (enkele Microsoft-partners), enkele zzp’ers en medewerkers bedrijfsvoering en zorg

Terug naar alle genomineerden

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Handen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dit zijn de beste partnerprojecten in ict!

    Filmrol
    ChannelData & AI

    SLTN Inter Access helpt Fries Film Archief met digitaal archief

    M-health
    ChannelInnovatie & Transformatie

    Veenman helpt ’s Heeren Loo met beeld-app

    ChannelCloud & Infrastructuur

    Valid bouwt iot-platform in Azure Cloud bij Boon Edam

    ChannelInnovatie & Transformatie

    First Consulting optimaliseert businzet NS

    business intelligence
    ChannelInnovatie & Transformatie

    iQibt helpt Overijssel verder met SAP

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs