Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Samenwerken

Silverside zet IT-Happiness Benchmark in

10 september 2014 - 07:00ActueelGovernance & PrivacySilversideYorizon B.V.
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Ict-onderzoeksbureau Yorizon en adviesbureau Silverside zijn een samenwerking aangegaan op het gebied van ict-klanttevredenheidsmetingen. Voor het in kaart brengen van de tevredenheid van eindgebruikers bij zijn klanten gaat Silverside de IT-Happiness Benchmark van Yorizon als zelfstandige dienst aanbieden. Zo kan Silverside het effect van de eigen dienstverlening beter meetbaar maken.

Het idee voor de samenwerking tussen beide bedrijven ontstond vorig jaar op de Zomerborrel die vaktitel Computable had georganiseerd. Silverside en Yorizon voeren dit jaar als proef een spiegelonderzoek onder de deelnemende organisaties van de User Adoption Strategies-workshop met internationale goeroe Michael Sampson. Dit bevalt dusdanig waartoe beide organisaties besloten een strategische samenwerking aan te gaan om te komen tot een hogere gebruikerstevredenheid in de ict. De IT-Happiness Benchmark wordt onderdeel van Silverside’s 3G Implementatiemethodiek.

Technologie-adoptiecurve

‘Met de IT-Happiness Benchmark hebben we een instrument in handen om de belangrijkste indicator voor ict-afdelingen betrouwbaar te meten’, zegt Roland Driesen, directeur Research & Development bij Silverside. ‘Dit is het gevoel bij eindgebruikers rondom ict in hun organisatie en daarbij specifiek het laatste implementatieproject. Onze 3G Implementatiemethodiek is gebaseerd op de technologie-adoptiecurve waarbij je 84 procent van de gebruikers positief kan stimuleren en enkel de laatste 16 procent moet forceren om een verandering te omarmen. Dit kunnen we nu meten en rapporteren.’

‘Yorizon heeft met de IT-Happiness Benchmark de strategie om per branche en per type dienst op zoek te gaan naar de beste partner die onze IT-Happiness Benchmark-filosofie omarmt en daartoe opneemt in zijn dienstenaanbod’, zegt directeur Wouter van den Bosch. ‘Yorizon gaat onze meting inzetten om hun eindgebruikertevredenheid te peilen en past deze toe op hun adoptiemodel. Daarmee wordt de IT-Happiness Benchmark één van de drie strategische peilers van Silverside.’

Meer over

ConsultingDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Blijheid van ICT-eindgebruikers is te meten

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Computable en Yorizon starten ICT-belevingsonderzoek

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs