Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Fusie Source en Head First verplaatst naar 2016

31 december 2015 - 11:50ActueelCarrièreHeadfirstSource Automation
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

Er is vertraging in het fusieproces van ict-arbeidsbemiddelaars Source Group en Head First. De partijen wilden in dit vierde kwartaal de transactie sluiten, maar de afronding kost meer tijd dan ingecalculeerd. De fusie zal daarom naar verwachting in het eerste kwartaal van 2016 worden afgerond.

Source Group en Headfirst hebben begin oktober 2015 bekendgemaakt te willen fuseren. Als deze samenwerking doorgaat zou dit volgens beide partijen betekenen dat er één grote speler komt op het gebied van contractbeheer, matching en msp-diensten (managed service provider). Beide bedrijven bedienen klanten in het grootzakelijk en bemiddelen ieder rond de tweeduizend zelfstandige professionals. Samen kunnen de bemiddelaars ongeveer 420 tot 430 miljoen euro omzetten.

De afronding van de fusie zou dit kwartaal plaatsvinden, maar wordt verschoven naar het eerste kwartaal van 2016. De reden hiervoor is dat de organisatie dit vierde kwartaal prioriteit moesten geven aan de afronding van eigen contractonderhandelingen met klanten. De partijen laten weten dat er wel al vooruitgang is geboekt op het gebied van due diligence onderzoek, financiering en contractuele vastlegging.

Verlening

Source meldt verder dat een aantal klantcontracten succesvol worden verlengd. Dit zijn onder andere de samenwerkingsverbanden met Shell en Nuon. Daarbij is een aantal nieuwe klanten binnengehaald, zoals Avebe. Hierdoor is circa 80 procent van de huidige contracten en daarmee samenhangende omzet geborgd zou zijn tot eind 2018.

Meer over

DetacheringDienstenFusies

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Source wil fuseren met HeadFirst

    samenwerking
    ActueelCarrière

    Source neemt 50 procent belang in Proud

    Eén reactie op “Fusie Source en Head First verplaatst naar 2016”

    1. Edwin de Jonge schreef:
      31 december 2015 om 12:09

      Is dan niemand vergeten hoe de overname van Corso door Value8/ Source verliep? Miljoenen schade voor bedrijven en zzp’ers. En de rechtsgang vanwege bestuurdersaansprakelijkheid is nog steeds niet opgestart door de curator.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs