Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Samenwerken

Avaya en HP bieden communicatie als dienst

27 augustus 2014 - 09:49ActueelCloud & InfrastructuurAvayaHP Inc.
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Telecomleverancier Avaya en HP Enterprise Services (ES) hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk op cloud gebaseerde unified communications (uc)-, contact center- en beheeroplossingen aan te gaan bieden aan bedrijven. De meerjarige overeenkomst omvat het gezamenlijk aanbieden van een gecombineerd portfolio van unified communications as a service, contact center as a service en infrastructuuroplossingen.

HP combineert zijn clouddiensten met het productportfolio van Avaya op het gebied van unified communications en contact center, zodat er een breed aanbod aan mobiele applicaties, software en netwerktechnologie voor zakelijke communicatie en het managen van klanttevredenheid ontstaat.

HP ES gaat het gecombineerde as a service-aanbod verkopen terwijl Avaya het flexibele implementatiemodel van HP in gebruik neemt. Met dit model kan snel en eenvoudig een breed klantenbestand worden geholpen bij het transformeren van de zakelijke communicatie. Verder helpen de communicatie en samenwerkingsproducten van Avaya HP de efficiency van contact centers te verbeteren.

APCS-medewerkers naar HP

De HP ES Business Process Services-organisatie gaat ook een aanzienlijk deel van Avaya’s Private Cloud Services (APCS) leveren. Hiervoor zullen een aantal APCS-medewerkers en contractors overgeheveld worden naar HP ES. Deze diensten worden geïntegreerd bij HP ES’s bestaande Mobility en Workplace, Business Process Service en businesspartners, om op die manier eigen of hybride cloud gebaseerde uc- en contact center oplossingen te bieden. Verkoop- en service-overeenkomsten en het klantcontact blijven bij Avaya.

Met deze overeenkomt zet Avaya een volgende stap in zijn transformatie naar een software- en dienstenbedrijf. Avaya gaat het Helion-cloudplatform van HP inzetten in zijn eigen cloudaanbod. HP zet Helion zelf ook in voor zijn wereldwijde infrastructuur.

Meer over

DienstenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    deal overeenkomst partner samenwerking akkoord
    ActueelCloud & Infrastructuur

    HP vindt in Avaya nieuwe verkooppartner

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederland is beste in unified communications

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs