Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Cloud

IBM sluit hybride cloud-deal met VMware

24 februari 2016 - 11:15ActueelCloud & InfrastructuurIBMVMware
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

IBM en VMware sluiten een samenwerkingsovereenkomst om de adoptie van de hybride cloud in de zakelijke markt te versnellen. Met het partnerschap kunnen zakelijke klanten van de partijen gemakkelijker hun bestanden migreren tussen on-premises software-defined datacenters naar de cloud.

Door de samenwerking die voor veertien jaar is vastgelegd kunnen klanten gebruik maken van VMware’s technologie in combinatie met IBM’s cloudoplossing Softlayer. IBM en VMware hebben gezamenlijk een architectuur en cloudoplossing ontwikkeld die klanten de mogelijkheid biedt om binnen de IBM Cloud gebruik te maken van geconfigureerde VMware’s software-defined datacenters, bestaande uit VMware vSphere, NSX en Virtual SAN.

Met deze alliantie willen beide partijen het gebruik van de hybride cloud versnellen. De IBM Cloud wordt daarmee een platform binnen het VMware vCloud Air Netwek cloud provider ecosysteem. Beide partijen zorgen in deze samenwerking voor expertise, opslagoplossingen en een cloud infrastructuur om klanten te ondersteunen in het managen en opschalen van hun it-omgeving in zowel de private als de publieke cloud. Hiervoor worden instrumenten, processen en api’s gebruikt waar hun klanten al mee bekend zijn.

Dankzij het automatiseren van processen kunnen klanten gemakkelijk migreren naar de IBM Cloud. Klanten kunnen daarnaast  zowel lokaal als wereldwijd hun cloudopslag uitbreiden en daarbij voldoen aan de data-eisen per regio. VMware klanten kunnen gebruik maken van de IBM Cloud via een flexibel maandelijks abonnementsmodel. 

Meer over

Universal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware en IBM versnellen hybrid cloud-adoptie

    Arts
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluebee zet IBM in voor snellere diagnoses

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs