Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Sqills levert Irish Rail ticketingsysteem

23 december 2014 - 11:01ActueelOverheidSqills
Rik Sanders
Rik Sanders

Sqills, een Nederlandse leverancier van verkoop- en distributiesoftware voor de vervoerssector, levert Irish Rail (Iarnród Éireann) een dynamisch ticketingssysteem. Sqills, met hoofdkantoor in Enschede, maakt deel uit van het winnende consortium onder leiding van de Amerikaanse defensie- en vervoers-automatiseerder Cubic. Dit consortium kreeg een multi-miljoenen-opdracht om de software van Iris Rail te moderniseren.

Commercieel directeur Gerry Culligan van Irish Rail, stelt dat het huidige reserverings-, prijs-, ticket- en distributiesysteem gedateerd is. Het hart van het nieuwe systeem wordt nu gevormd door de Sqills S3 Passenger-suite.

Met de software, die al in gebruik is bij andere openbaarvervoeraanbieders, kunnen tariefswijzigingen makkelijk worden doorgevoerd naar alle verkoopkanalen en kunnen reizigers ook online tickets bestellen en eventuele wijzigingen in hun reis doorvoeren. Ook biedt de S3 Passenger-suite beter inzicht in de bezettingsgraad van een trein en kan Irish Rail daarmee de verkoop van goedkopere tickets tijdens daluren optimaliseren.

Binnen het consortium is Cubic de systeemintegrator en Sqills de softwareleverancier. Daarnaast is CRMCulture aangetrokken om de tools op het gebied van klantrelatiebeheer (customer relationship management – crm) te integreren en levert de divisie Rail Solutions van de Franse spoorwegmaatschappij SNCF expertise op het gebied van operationele treinprocessen.

Sqills

Sqills levert verkoop- en distributiesoftware voor stedelijke, regionale en lange afstand treinsystemen. Het bedrijf is ontstaan uit de fusie in 2008 van JB-IT, Mulmerce en Intervation. Bij het bedrijf werken inmiddels zo’n honderd man, met vestigingen in Enschede, Zandvoort en het Turkse Instanbul.

Volgens commercieel directeur Wouter Cassee is ‘dit miljoenencontract en de samenwerking met Irish Rail en Cubic Transportation Systems een belangrijke stap voorwaarts in de wereldwijde verkoop van onze S3 Passenger-software en onze verdere internationale groei.’

Tot de klantenkring van Sqill behoren onder nadere NS, NS International, Arriva, Syntus, Qbuzz, Veolia, GVB en HTM.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Thalys Amsterdam CS
    ActueelGovernance & Privacy

    Siemens Mobility neemt Enschedese Sqills over

    reserveringssysteem
    ActueelLogistiek

    Frans busbedrijf Ouibus reserveert met Sqills

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs