Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
CTAC

Ctac zet Winshuttle ook in België in

10 september 2015 - 07:36ActueelLogistiekCtacWinshuttle
Rik Sanders
Rik Sanders

Ctac breidt zijn partnership met Winshuttle, de Amerikaanse leverancier van datamanagementoplossingen, uit naar België. Het partnership houdt in dat Ctac het datamanagementplatform van Winshuttle gaat leveren en ondersteunen. De ict-dienstverlener combineert dit met aanvullende diensten op het gebied van onder meer training en implementatie.

Ctac is in Nederland al zes jaar de enige partner van Winshuttle en zegt in dit tijdsbestek zo’n ruim 75 klanten geholpen te hebben op het gebied van datamanagement. Het platform van het Amerikaanse bedrijf sluit aan enterprise resource planning (erp)-softwarepakketten, zoals van SAP.

Winshuttle is ontworpen om data snel en veilig te verzamelen, te valideren en te integreren van en naar een erp-systeem. Zo krijgen gebruikers eenvoudiger grip op hun data en beschikken ze over betrouwbare masterdata. Dat vergroot de effectiviteit en de rapportering. De software is met name geschikt voor bedrijven met grote hoeveelheden data, zoals winkelketens, productiebedrijven en distributiecentra, aldus Ctac.

Ctac heeft in België een moeizame start in 2015 gemaakt. De uitbreiding van de samenwerking met Winshuttle naar België kan gezien worden als een poging om de verkoop daar te ondersteunen. De verwachting is wel dat Ctac België voor geheel 2015 een positief resultaat zal behalen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Circulariteit is pure noodzaak in de IT

    Circulaire IT-oplossingen zoals kostenbesparing, lagere CO2-uitstoot en een vermindering van e-waste. Door hergebruik en recycling van apparatuur kunnen organisaties zowel hun milieueffecten verlagen als hun bedrijfsresultaten verbeteren.

    Computable.nl

    Hoe digitalisering bijdraagt aan een duurzame toekomst

    De combinatie van digitalisering en verduurzaming biedt bedrijven in food, industrie en groothandel enorme kansen voor de toekomst.

    Meer lezen

    CTAC
    ActueelSoftware & Development

    Ctac ziet omzet dalen in eerste helft 2015

    CTAC
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Ctac ontslaat directeur Ctac België

    E-commerce
    ActueelSoftware & Development

    Ctac breidt e-commerce activiteiten uit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs