Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Erp Epicor

Machinefabrikant ZPMC kiest voor Epicor

26 november 2015 - 10:25ActueelLogistiekEpicorMacroscoop
Rik Sanders
Rik Sanders

Zhenhua Port Machinery Company (ZPMC), de Chinese fabrikant van zware staalconstructies en haveninstallaties, heeft gekozen voor de enterprise resource planning (erp)-software van de Amerikaanse leverancier Epicor. Als eerste werkt het Europese regiokantoor in Rotterdam met Epicor ERP 10, dat een waaier aan Excel- en maatwerkoplossingen gaat vervangen. Macroscoop, de Epicor-partner uit Nootdorp, heeft de keuze voor het erp-pakket begeleid en ondersteunt de implementatie ervan bij ZPMC .

ZPMC, met het hoofdkantoor in de Chinese stad Shanghai, ontwerpt en levert waterbouwkundige schepen, variërend van drijvende kranen tot off-shore boorplatformen. In Nederland zijn klanten van naam OBA Bulk Terminal Amsterdam en Rotterdam World Gateway.

‘Het kantoor in Rotterdam is de stuwende kracht voor onze Europese groei. Vanuit hier beheren wij projecten in Nederland, België, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk. We hadden behoefte aan een erp-oplossing die de integratie van onze gegevens en systemen voor de hele regio kon realiseren,’ zegt Daisy Tomasouw, offshore & supply chain director van ZPMC.

Druk op de knop

ZPMC startte met een implementatie voor het magazijn en de componentendistributie. Met behulp van de Epicor-modules voor materiaal-management, verkoop, relatiebeheermanagement, productmanagement en financieel beheer, kan het ZPMC-team in Rotterdam nu met één druk op de knop de inventaris controleren en accurate berekeningen uitvoeren voor grote projecten, aldus Tomasouw.

ZPMC gebruikt ook de Epicor-dashboards voor de analyse van bestedingen, het controleren van storingen aan apparatuur en het bijhouden van productspecificaties, zoals garanties.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Circulariteit is pure noodzaak in de IT

    Circulaire IT-oplossingen zoals kostenbesparing, lagere CO2-uitstoot en een vermindering van e-waste. Door hergebruik en recycling van apparatuur kunnen organisaties zowel hun milieueffecten verlagen als hun bedrijfsresultaten verbeteren.

    Computable.nl

    Hoe digitalisering bijdraagt aan een duurzame toekomst

    De combinatie van digitalisering en verduurzaming biedt bedrijven in food, industrie en groothandel enorme kansen voor de toekomst.

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Boers & Co gaat als eerste live met Epicor 10

    ActueelSoftware & Development

    Boers & Co Fijnmetaal kiest voor Epicor ERP

    ActueelSoftware & Development

    Fluidwell kiest voor Epicor ERP van Macroscoop

    ActueelSoftware & Development

    Kunststofspecialist BKB vervangt Vantage door Epicor

    AchtergrondSoftware & Development

    Macroscoop voert Epicor ERP 10 in bij Derako

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs