Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ctac stoot Microsoft Dynamics af aan Prodware

01 oktober 2018 - 08:48ActueelCloud & InfrastructuurCtacProdware
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Systeemintegrator en clouddiensverlener Ctac uit Den Bosch brengt zijn Microsoft Dynamics-activiteiten rondom erp en crm onder bij Prodware uit Zaltbommel. Ctac focust zich op het gebied van erp en crm volledig op SAP. Als gevolg van die strategische keuze gaan ongeveer tien Ctac-medewerkers over naar Prodware.

Ctac benadrukt in een persbericht dat het alleen om de erp- en crm-oplossingen van Microsoft gaat (Navision en Microsoft CRM, red.). De Business Productivity-suite van Microsoft, zoals Office 365 en Sharepoint, blijven een aanvulling vormen op de clouddiensten die het beursgenoteerde bedrijf biedt voor de digitale werkplek.

In 2008 nam Ctac Microsoft Dynamics op in zijn productaanbod. Maar, door de strategische herijking stoot het dat aanbod nu, tien jaar later, weer af. Ctac-directeur Henny Hilgerdernaar: ‘Er ontstond steeds meer overlap in functionaliteit en aanpak tussen onze twee belangrijkste partners Microsoft en SAP. Hierdoor hebben we besloten om onze strategie te herijken en de strategische keuze gemaakt om terug te keren naar onze oorspronkelijke aanpak voor erp en crm van SAP.’

Hij vertelt aan Computable dat Dynamics-klanten van Ctac al langer via een partnerovereenkomst via Prodware werden bediend en verwacht dat de transactie geen gevolgen heeft voor die dienstverlening aan klanten.

Groeikansen Prodware

Prodware Nederland ziet door de overname van de Dynamics-activiteiten van Ctac zijn aanbod toenemen met toepassingen voor de non-profit-sector en de productiebranche. Volgens het Zaltbommelse bedrijf creëert de overname van de Ctac-activiteiten nieuwe groeikansen. Het richt zich zowel op nieuwe als bestaande klanten in Nederland.

Ctac meldt dat Prodware aangeeft verder te investeren in de ontwikkeling van de overgenomen applicaties CTrade, DyNaSpectre en iCRM connector. ‘Dit is voor ons een belangrijke voorwaarde geweest, zodat de klanten die mee overgaan kunnen blijven vertrouwen op die expertise en de continuïteit van hun bedrijfskritische processen niet in het geding is’, meldt het bedrijf.

Qurius

Prodware Nederland is onderdeel van de internationale Prodware Group. Het nam in 2012 de Nederlandse Microsoft Dynamics-specialist Qurius over.

Meer over

DienstenOfficeOvernameSharePoint

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    ‘Ctac boekt beste tweede kwartaal in zeven jaar’

    Deal handen schudden overname
    ActueelOverheid

    Na Cap en Cegeka wil Raad voor Rechtsbijstand nu Ctac

    CTAC
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Ctac verlengt pos-deal Action met vijf jaar

    Winst
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Ctac ziet in 2017 winst stijgen bij lagere omzet

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Ctac verlaagt prognose door terughoudende markt

    CTAC
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Mager kwartaal Ctac door afstoting Dynamics-werk

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs