Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Investering

Algoritme ING bepaalt behoefte financiering mkb’ers

04 juni 2018 - 09:19ActueelFinanciële dienstverleningING
Zamire Willems
Zamire Willems

ING komt met Funding Options. Dat is een financieringsplatform voor het Nederlandse midden en kleinbedrijf, dat middels een algoritme de meest relevante oplossing selecteert voor diverse financieringsbehoeftes. Het platform biedt ruimte voor zowel eigen, als concurrerende financieringsmogelijkheden en is een samenwerking met het Britse fintechbedrijf Funding Options. ING zegt als eerste Nederlandse bank dit financieringsplatform te bieden.

Het platform stelt mkb-ondernemers in staat aanbiedingen te vergelijken voor specialistische financieringsmogelijkheden, zoals werkkapitaal, leasing en debiteurenfinanciering. Zij zijn volgens ING niet altijd even goed op de hoogte van alle opties in de markt. Mkb-ondernemers kunnen er gratis gebruik van maken, maar externe aanbieders van financiering betalen een vergoeding aan het platform. 

Ict-sector kent al langer financieringsplatform

Voor de banksector mag zo’n financieringsplatform misschien nieuw zijn, in de ict-sector stelde financieel dienstverlener Delta Loyd eind vorig jaar via het ICT-Fund zestig miljoen euro beschikbaar voor investeringen aan maximaal tien ict-bedrijven in ict-apparatuur. 

Ook ABN Amro is geheel los van ING een samenwerkingsovereenkomst aangegaan met een fintechbedrijf, Opportunity Network, dat bedrijven met een omzet van meer dan 2,5 miljoen euro financiert.

Meer over

FirefoxMac

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Hoe krijgen we weer grip op cloud-kosten?

    De enorme toename van public cloud gebruik binnen organisaties zorgt voor uitdagingen in de relatie tussen IT en Finance. Samen zijn ze de grip op de cloud-kosten kwijtgeraakt.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Investering
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ICT-Fund heeft 60 miljoen over voor hardwarebedrijven

    Onderzoek security
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grondrechten in geding door algoritme-technologieën

    Eén reactie op “Algoritme ING bepaalt behoefte financiering mkb’ers”

    1. Johan Duinkerken schreef:
      4 juni 2018 om 14:32

      Wat alleen de ING er niet bij zegt is dat als dat systeem tijdens de looptijd van de lening het financieringsrisico van uw MKB bedrijf te groot vindt dat dit systeem met alle gemak uw MKB bedrijf opoffert voor het veilig stellen van het (verzonnen) geld van de ING.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs