Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Compaq werkt nieuwe strategie verder uit

16 augustus 1999 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Compaq komt vanmiddag met nieuwe aankondigingen in zijn zoektocht naar een betere strategie om grote bedrijven te kunnen bedienen. De computerfabrikant zet twee nieuwe divisies op voor bedrijfsoplossingen en bedrijfskritische systemen.

Daarnaast onthult het ook nieuwe servers met acht Intel Xeon-processoren. Deze machines zijn de Proliant 8000 en 8500, voorheen bekend onder de codenamen Thunder en Lightning. Concurrenten IBM en Dell kondigen hun acht-weg servers pas eind deze maand aan, wanneer Intel de Profusion lanceert op zijn Developers Forum.
Beide servers zijn gebaseerd op de – nog niet officieel onthulde – Profusion-chipset van Intel. Deze maakt het mogelijk twee blokken van vier Pentium III-processoren te koppelen binnen één systeem.
In het kader van Compaqs reorganisatie en verhoogde aandacht voor grote klanten heeft het zijn dienstverleningstak samengevoegd met de zware systemengroep. Deze gefuseerde divisie draagt de naam Enterprise Solutions and Services Group en staat onder leiding van vice-president Enrico Pesatori.
Deze topman zal ook bekendmaken dat directeur Bill Heil het roer in handen krijgt van de nieuwe tak voor bedrijfskritische servers. Die afdeling moet een eenduidig gezicht naar de klant toe geven van zowel de zware Compaq- als de Tandem- en Digital-servers, alsook de bijbehorende verkoopteams.
Verder zal Don Harbert de onderafdeling Alpha-servers leiden, Pauline Nist de Tandem-subdivisie, Tim Yeaton de Unix-tak en Rich Marcello de Open VMS-groep.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Navo-sg Mark Rutte ziet innovatie op slagveld enorm versnellen

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs