Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Scholten Awater

Slaats commerciële topman Scholten Awater

27 februari 2015 - 09:41ActueelGovernance & PrivacyScholten Awater
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Hardware-dienstverlener Scholten Awater heeft een nieuwe commercieel directeur aangesteld. Luuk Slaats gaat vanaf 1 maart 2015 aan de slag als opvolger van de onlangs vertrokken Rens Evers. Slaats komt uit de eigen gelederen. Hij werkte de afgelopen vijftien jaar in verschillende functies bij het Nijmeegse bedrijf.

‘Hierdoor kent hij Scholten Awater en de ict-markt als geen ander. Hij heeft succesvol leiding gegeven aan diverse commerciële afdelingen en zal nu de verantwoordelijkheid krijgen over de volledige commerciële organisatie’, licht het management de benoeming toe.

Jan Willem ter Steege, algemeen Directeur Scholten Awater: ‘Luuk gaat de verdere transitie van Scholten Awater richting aanbieder van ict-oplossingen voor eindgebruikers, organisaties en datacenters begeleiden. We verwachten dat hij deze transitie kan doorvoeren met behoud van de bedrijfscultuur.’

Volgens Ter Steege zijn de belangrijkste doelstellingen voor de nieuwe commercieel directeur op korte termijn het uitbouwen van het marktaandeel in de zakelijke markt en de groei in de verschillende diensten.

Evers opgestapt

Begin februari 2015 werd bekend dat voorganger Rens Evers opstapte. Evers was sinds maart 2014 aan boord van de Nijmeegse ict-hardwaredienstverlener. Het zegt in goede harmonie afscheid te hebben genomen. Algemeen directeur Jan Willem ter Steege lichtte toe dat het vertrek niets te maken heeft met een conflict of tegenvallende resultaten, maar dat het ontbrak de juiste chemie.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Gijsbert Geerders nieuwe directeur Scholten Awater

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Scholten Awater haalt Leeuwarden binnen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Scholten Awater kiest mobility-platform Tensing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs