Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Koning & Hartman verglaast drie gemeenten

21 juni 2012 - 09:29ActueelCloud & InfrastructuurKoning & HartmanReggefiber
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Glasvezelspecialist Koning & Hartman sluit in opdracht van glasvezelbedrijf Reggefiber 33.500 huishoudens aan op glasvezel. De glasvezelnetwerken worden in de gemeenten Nijmegen, Barneveld-Voorthuizen en Lingewaard aangelegd. Naar verwachting kunnen de huishoudens over maximaal anderhalf jaar gebruik maken van glasvezelaansluiting voor televisie, internet en bellen. De opdracht heeft een waarde van 25 miljoen euro.

Nederland heeft meer dan een miljoen glasvezelaansluitingen. De 33.500 nieuw aan te sluiten huishoudens kunnen over maximaal anderhalf jaar gebruik maken van een glasvezelaansluiting voor televisie, internet en bellen. In Barneveld-Voorthuizen (14,349 aansluitingen) zijn de werkzaamheden gestart op 7 mei 2012 met een doorlooptijd van één jaar. In Lingewaard (17.707 aansluitingen) is de aanleg op 4 juni begonnen en zal hier over vijftien maanden klaar zijn. In Nijmegen wordt er gewerkt aan een uitbreiding van het glasvezelnetwerk in het gebied Oost waar 1400 aansluitingen gerealiseerd worden binnen 8 weken. Na de zomervakantie zal de uitrol in Nijmegen mogelijk vervolgd worden met de aanleg van glasvezel in een aantal aangrenzende wijken.

Koning & Hartman realiseert kabelprojecten in nieuwbouw- en renovatiegebieden, verglazingsprojecten van gemeenten en is gespecialiseerd in het geschikt maken van bestaande breedband infrastructuren voor triple-play (tv, radio & internet). Naast deze drie gemeenten verglaast Koning & Hartman ook Oude IJsselstreek, Bunnik en Werkhoven, Wijk bij Duurstede, Cothen en Langbroek. In 2011 heeft de glasvezelspecialist op het Bedrijvenpark H2O rondom het knooppunt Hattemerbroek (A28 en A50) en de industrieterreinen Wezep Noord en Voskuil verglaast.

Meer over

GlasvezelNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Handen schudden
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Koning & Hartman koopt Burgers Ergon Telecom

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Koning & Hartman moderniseert kabelnet UPC

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Koning & Hartman verglaast industrieterreinen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Koning & Hartman neemt consultancy ATC over

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Koning & Hartman graaft in De Bilt aan FttH

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Koning & Hartman vervangt Citect door MAPS Scada

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs