Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Cloudservers

TelecityGroup komt met cloudneutraal ecosysteem

06 november 2013 - 10:10ActueelCloud & InfrastructuurTelecityGroup
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Datacenterleverancier TelecityGroup introduceert Cloud-IX, een cloudneutraal ecosysteem dat klanten in staat stelt de voordelen van cloud te benutten. Het Cloud-IX-platform zal beschikbaar zijn in alle datacenters van TelecityGroup in Europa en biedt directe connectiviteit met cloudproviders zoals Amazon Web Services, iland, CSC, Fujitsu en Outsourcery.

Klanten zullen met Cloud-IX vooral in staat zijn de efficiëntie, flexibiliteit en beveiliging van hybride clouds te optimaliseren dankzij dedicated netwerkverbindingen tussen hun eigen of beheerde infrastructuur en de op het platform aangesloten cloudproviders. Cloud-IX maakt het mogelijk een doordachte keuze te maken over de inzet van oplossingen, zonder zorgen over zaken als datasoevereiniteit of vendor lock-in. Door hybride platforms te creëren met één of meerdere cloudproviders naar keuze, kunnen klanten schakelen tussen cloudproviders en de fysieke systemen en netwerken als onderdeel van het digitale ecosysteem binnen TelecityGroups datacenters.

Eigen platformen bouwen

‘Europese bedrijven zoeken manieren om de kracht van de cloud optimaal in te zetten’, zegt TelecityGroup-ceo Michael Tobin. ‘Men wil de prestaties van hun kernplatforms verbeteren, big data beheren en een optimaal, schaalbaar serviceaanbod samenstellen. Ondertussen stijgen de verwachtingen ten aanzien van beveiliging, beheersbaarheid en datasoevereiniteit. Een oplossing die gebruik maakt van de flexibiliteit en economische voordelen van de openbare cloud naast de bestaande it-infrastructuur zorgt voor efficiency en een hoog serviceniveau. Cloud-IX combineert carrier-neutrale datacenters voor de bestaande bedrijfskritische infrastructuur met toegang tot de belangrijkste internationale cloudplatformen. Met Cloud-IX kan er van public en private cloud-diensten gebruik worden gemaakt. We bieden klanten toegang tot de vele cloudserviceproviders in onze datacenters om eigen platformen te bouwen om de groei van hun business te kunnen faciliteren.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    CTAC
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Ctac brengt datacenter onder bij TelecityGroup

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    NL-ix strikt TelecityGroup voor AMS 5

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vijfde Amsterdamse datacenter TelecityGroup

    Equinix AMS3 Science Park Amsterdam
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Equinix doet overnamebod op TelecityGroup

    Anwar Osseyran van Surfsara en Alexandra Schless van TelecityGroup
    ActueelCloud & Infrastructuur

    AMS01 Telecity wordt HPC-datacenter Surfsara

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs