Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Becis is volledig eigenaar van Dior Opleidingen

15 januari 2015 - 09:38ActueelCarrièreBecis
Rik Sanders
Rik Sanders

Becis, een Amsterdamse dienstverlener op het gebied van informatiemanagement- en documentoplossingen, heeft alle aandelen van Dior Opleidingen uit Den Haag in handen. Het bedrijf kocht de andere aandeelhouder – Pitteloo Capital uit Lelystad – uit. Beide partijen namen Dior Opleidingen, opleider in informatiemanagement en ict, in 2012 over. Om de positie van Dior verder uit te bouwen is besloten dat dit onder de vlag van één eigenaar het beste kan worden aangestuurd. In goed overleg is daarom Pitteloo teruggetreden als aandeelhouder.

Becis is van origine actief op het gebied van postregistratie en archivering. Daarna heeft het bedrijf zich verbreed tot een advies- en detacheringsbedrijf op het gebied van documentaire informatievoorziening en informatiesystemen. Het nam eind 2011 het failliete Disconsult over.

Voor Becis betekende de overname van Dior Opleidingen medio 2012 daarna een versterking van dit nieuwe portfolio. Mede-financier Pitteloo Capital bracht didactische expertise en ervaring in via zijn zusterorganisatie IVIO, die ooit aan de wieg stond van het Dior opleidingen-stelsel, en een netwerk vanuit zusterorganisatie Karmac.

Nieuwe fase

Dior richtte zich sterk op de overheid met opleidingen en workshops op het vlak van informatie- en documentatiedienstverlening. In de afgelopen periode is het opleidings- en trainingsaanbod van Dior verbreed naar hoger opgeleiden, en zijn Sharepoint, Lean Six Sigma en informatiebeveiliging aan het programma toegevoegd. Ook worden inmiddels samen met Becis trainee-programma’s aangeboden.

De komende periode wil Dior zich verder onderscheiden door in te zetten op de ontwikkeling van competenties van de individuele medewerker, zonder de vakinhoudelijke component uit het oog te verliezen. Deze aanpak wordt ondersteund met verdere inzet van e-learning, gaming en coaching. Daarbij worden ook diverse nieuwe trainee-programma’s voor hoger opgeleiden bij Becis gestart.

Meer over

ECMInformatiemanagement

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Becis lijft Dior Opleidingen in

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Becis neemt boedel Disconsult over

    Deal handen schudden overname
    ActueelOverheid

    Becis neemt start-up Cobuzz over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs