Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Dominique Leroy

Afgewezen KPN-ceo Leroy wordt consultant

11 november 2019 - 14:51ActueelCarrièreKPNProximus
Cees Visser
Cees Visser

Dominique Leroy, de voormalige topvrouw van het Belgische telecombedrijf Proximus, gaat aan de slag als adviseur bij Bain & Company. Het wereldwijd opererende consultancybureau, met zijn hoofdkantoor in Boston, Massachusetts, heeft een vestiging in Amsterdam.

Dat schrijft de Vlaamse zakenkrant De Tijd.

Leroy lag stevig op koers om de Italiaan Maximo Ibarra te vervangen als ceo van KPN, maar kwam na haar benoeming in het nauw door een lopend onderzoek naar mogelijke handel met voorkennis. Het parket van Brussel rekent haar aan dat ze voor 285.000 euro aan Proximus-aandelen verkocht, terwijl ze al in gesprek was met KPN over de functie van topvrouw. Het was bovendien de eerste aandelenverkoop die ze in drie jaar tijd deed.

Leroy is van mening dat er niets mis is met haar handelswijze en wijst erop dat ze dit op enkele momenten in het jaar zou mogen doen.

Nadat bekend werd dat de Belgische haar aandelenportefeuille van de hand had gedaan, daalde de koers van het Proximus-aandeel met 2,5 procent.

Profiel

Behalve uit de berichtgeving van De Tijd, blijkt ook uit gegevens op Leroys LinkedIn-profiel dat de voormalige topvrouw een baan als consultant heeft geaccepteerd bij Bain & Company.

KPN gaat zich per 1 december versterken met Joost Farwerck, die eerder werkzaam was als operationeel directeur bij het telecombedrijf. Bij Proximus staat nu Sandrine Dufour als interim-ceo aan het hoofd.

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Dominique Leroy
    ActueelCarrière

    Dominique Leroy wordt toch geen KPN-ceo

    Dominique Leroy
    ActueelCarrière

    Huiszoeking bij Proximus-ceo Leroy

    Dominique Leroy
    ActueelCarrière

    FSMA onderzoekt aandelenverkoop Leroy

    ActueelCarrière

    Proximus-ceo Dominique Leroy gaat KPN leiden

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs