Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
collega's

Netrom en Proserve meest gewaardeerde leveranciers

29 juli 2020 - 06:12ActueelGovernance & PrivacyGiarteNetRom SoftwareproserveSchuberg Philis
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Netrom uit Breda en het Rotterdamse Proserve hebben van de Nederlandse it-serviceproviders de hoogste fanscores. Van de grote dienstverleners wordt Schuberg Philis het meest gewaardeerd. myBrand, Levi9, Quanza, Conclusion en Wortell volgen dit trio op de voet. Deze belangrijke indicator van klantloyaliteit geeft de mate aan waarin klanten hun serviceproviders zouden aanbevelen.

Dit blijkt uit de IT Experience, eerder bekend als Outsourcing Performance, die onderzoeksbureau Giarte heeft samengesteld.

Centric en CGI scoren veruit het laagste. Samen met Xcellent, een bedrijf dat ook veel fans kent, hadden deze beide dienstverleners ook veel ontevreden klanten die hun leverancier niet aanbevelen (detractors). Bij Centric noemt slechts 16 procent zich zelf ‘fan’. Bij CGI is dit 18 procent. Volgens Giarte zijn fans belangrijk. Zij dienen als de beste referenten, zorgen vaak voor up- en cross-sell en hebben vaak ook de intentie om het contract te verlengen.

Bij applicatiemanagement staat Netrom bovenaan, gevolgd door Schuberg Philis, Levi9 en Axians. Bij infrastructure management is Schuberg Philis de aanvoerder. Ook Proserve, Korton, myBrand, Telindus, Intermax en Conclusion hebben veel tevreden klanten. Voor End User Management moet je zijn bij Axians. Ook Intermax, Conclusion, myBrand en Wortell scoren hoog. Bij Security Management is Schuberg Philis de leider. Daarna komen Intermax, NEH Group en Xcellent.

Daarnaast werden competentiescores gemeten. Schuberg Philis, Netrom, Proserve, Levi9, myBrand en Wortell kregen de beste waarderingen. De competentiescore bestaat uit het gemiddelde van vier indicatoren: bekwaamheid, ‘zero repeat’, betrouwbaarheid en ‘continuous improvement’. Het meest klantgericht is Netrom. Proserve, Levi9, Wortell, Korton, Schuberg Philis, Conclusion, Intermax, myBrand, Valid en Sogeti haalden ook percentages van 80 of meer. Centric bungelde onderaan.

De naam van het onderzoek dat Giarte al vele jaren doet, is veranderd. De IT Experience Benchmark stond voorheen bekend als het rapport Outsourcing Performance. Klassieke outsourcing is echter langzaam aan het verdwijnen. Ook het werkgebied van Giarte verandert.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    Juichen
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    myBrand scoort afgelopen jaren 100 procent bij Giarte

    2 reacties op “Netrom en Proserve meest gewaardeerde leveranciers”

    1. Robert D schreef:
      29 juli 2020 om 10:59

      Dus tegenwoordig zijn bedrijven geen service providers meer, die outsourcing bieden, maar experience providers, die (schijnbaar) een experience bieden.

      Login om te reageren
    2. Een oudlid schreef:
      29 juli 2020 om 15:15

      Robert D,
      Klanttevredenheid lijkt me niet onbelangrijk maar de wijze waarop je dat meet wordt wel wat discutabel als je in termen van fans gaat denken. Maar zoals het artikel dus al stelt, ook Giarte is zoekende naar bestaansrecht want de ouderwetse clubliefde van ‘alles of niets’ verdwijnt doordat een service provider tegenwoordig ook om de publieke cloud kan gaan.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs