Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

BT gaat netwerken van de Navo beschermen

18 maart 2004 - 23:00ActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Computable/Data News
Redactie Computable/Data News

Telecombedrijf BT gaat de computernetwerken van de Navo beveiligen. Het wordt hierdoor verantwoordelijk voor de verbetering van het bestaande Circ-systeem (Computer incident response capability).

De verbeteringen moeten leiden tot een snellere reactie op incidenten in de beveiliging van de Navo-computernetwerken. Het project gaat direct van start: beveiligingsexperts van BT gaan binnen de Navo de vereiste infrastructuur ontwerpen en uitrollen. Het bedrijf zorgt ook voor de configuratie, training, onderhoud en ondersteuning op locatie.
 
In het kader van haar cyber-defensie gaat de Navo een verbeterd Circ-systeem ontplooien om aanvallen op computernetwerken af te slaan en de risico’s voor cis-systemen (communications and information systems) te beperken. Het Circ moet de Navo in staat stellen gebeurtenissen en incidenten binnen haar netwerken te bewaken. Het gecentraliseerde Circ zal incidenten beheren en belangrijke informatie over die incidenten snel en doeltreffend verspreiden.
 
Suleyman Anil, hoofd van het Ncirc-coördinatiecentrum bij de Security Office van de Navo in Brussel, verklaart: "Een organisatie als de onze springt uiteraard zeer serieus om met veiligheidskwesties. Deze nieuwe Circ verhoogt opnieuw ons vermogen om mogelijke elektronische aanvallen te identificeren en de belangen van de Navo-alliantie te verdedigen binnen een steeds complexere it-omgeving."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    NAVO
    ActueelCloud & Infrastructuur

    BT levert wereldwijde netwerkdiensten aan Navo

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs