Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

HP Nederland te voet naar nieuw kantoor

10 december 2019 - 09:49ActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Het personeel van HP Inc. Nederland is gisteren te voet verhuisd naar een nieuw kantoor in Amstelveen. Na 34 jaar aan de Startbaan is het bedrijf overgegaan naar het voormalige kantoorpand van modeketen Esprit dat aan de A9 ligt. Dat is ongeveer 4 kilometer van de oude plek. Het pand is ‘The Hub’ gedoopt.

Algemeen directeur van HP Inc Nederland Rob Idink is trots op het nieuwe kantoor. Volgens hem gaat het om een modern en duurzaam gebouw dat een goede werksfeer biedt.

Hij verwacht dat het personeel van HP Inc Nederland er vol energie aan de slag kan gaan. Er is plek voor 450 medewerkers en biedt volgens de leverancier de ‘werkplek van de toekomst’. Ook komt er een showroom en zijn er trainingsfaciliteiten voor (internationaal) personeel en partners. Volgens website Vastgoedberichten telt het nieuwe pand ongeveer zesduizend vierkante meter vloeroppervlak.

Startbaan

fotocredit: Rob idink

Het oude pand aan de Startbaan moet plaatsmaken voor woningbouw. Na de opsplitsing van HP in twee aparte bedrijven: HPE en HP Inc in 2015 werd er een wand geplaatst in het pand om de bedrijven fysiek van elkaar te scheiden. Ook kregen beide bedrijven een aparte ingang. 

Eerder zei Idink in een interview met Computable dat de verhuizing betekent dat HP nu ook qua gebouw echt los is van HPE.

Met de keuze voor de locatie in Amstelveen blijft het bedrijf in de buurt van Schiphol. Het internationale karakter van het personeelsbestand en het trainingscentrum dat ook in Amstelveen is gevestigd en veel buitenlandse cursisten trekt, ligt relatief dicht bij de luchthaven. HP had oorspronkelijk een vestiging op het Utrechtse bedrijvenpark Papendorp. In 2007 verlieten als laatste de salesafdeling die plek om aan de slag te gaan in Amstelveen.

HPE is inmiddels ook verhuisd naar een ander pand in Amstelveen. Dat bedrijf zit nu in het gebouw The Garden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Nieuw kantoor HP Inc blijft in Amstelveen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE verhuist in 2019 naar The Garden in Amstelveen

    ActueelCarrière

    HPE en HP Inc. weg uit Amstelveens hoofdkantoor

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    HP terug op oude honk in Amstelveen

    award
    ActueelInnovatie & Transformatie

    HP leidt markt in ‘Security Solutions and Services’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs