Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

49 basisscholen kiezen samen voor Switch

08 maart 2016 - 10:14ActueelCloud & InfrastructuurSwitch IT Solutions
Rik Sanders
Rik Sanders

Bijna vijftig basisscholen van Stichting Consent (33 scholen) en Stichting VCO Oost-Nederland (zestien scholen) kiezen samen voor één leverancier van it-hardware: Switch IT Solutions. Dit is het resultaat van een openbare Europese aanbesteding die het bedrijf uit Oldenzaal heeft gewonnen.

Beide stichtingen voor primair onderwijs wilden een raamovereenkomst met één partij voor de levering van it-apparatuur zoals desktops, beeldschermen en computertoebehoren. De gezamenlijke aanbesteding bestond uit twee onderdelen (één per stichting), die allebei zijn gewonnen door Switch.

De scholen wilden een leverancier met affiniteit met het onderwijs. Voor Switch is deze sector een belangrijke markt waar het de nodige kennis van heeft.

De raamovereenkomst tussen de scholen en Switch is per direct ingegaan en duurt minimaal één jaar en kan drie keer met een jaar verlengd worden.

Consent beheert 33 openbare basisscholen in de gemeenten Enschede, Oldenzaal, Losser en Dinkelland. VCO Oost-Nederland is een overkoepelende organisatie voor zestien basisscholen voor christelijk basisonderwijs in Oost-Nederland.

Switch heeft de laatste tijd via openbare aanbesteding diverse meerjarige contracten binnengehaald met scholen in primair en voortgezet onderwijs, waaronder Saxion, Stichting Openbaar Onderwijs Zwolle en Regio (OOZ), Deltion en het Carmelcollege. Het bedrijf verhuist waarschijnlijk dit jaar naar het Kennispark in Enschede.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Universiteit Twente kiest Switch Automatisering

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Switch IT Solutions switcht naar Enschede

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs