Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

IND, COA en DT&V huren meer ict’ers in

Inhuur
14 februari 2023 - 10:26ActueelOverheidBrunel ITCimsolutionsDivetroINDItaqLinkitSeven StarsSynProfs
Rik Sanders
Rik Sanders

De ict-inhuurtender van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND), het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) en de Dienst Terugkeer & Vertrek (DT&V) is afgerond. Tot de geselecteerde partijen behoren de twee combinaties Seven Stars & Brunel en Linkit & Divetro, en Circle8 (voorheen De Staffing Groep), Between Staffing, Itaq, Cimsolutions, SynProfs en FlexValue. Het betreft een raamovereenkomst van vier jaar met een geraamde totale opdrachtwaarde van 235 miljoen euro. Bij het vorige contract ging het nog om een schatting van 128 miljoen euro.

De IND huurt de komende vier voor zo’n 120 miljoen aan ict’ers in, het COA denkt tachtig miljoen aan ict-inhuur uit te geven en de DT&V voor 35 miljoen euro. Mocht er meer capaciteit nodig zijn, dan is de maximale totale opdrachtwaarde 282 miljoen euro. Boven dit plafondbedrag kan de raamovereenkomst worden beëindigd, blijkt uit het bestek.

De aanbesteding is uitgevoerd onder auspiciën van het Inkoop Uitvoering Centrum EZK (IUC-EZK), onderdeel van  de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Aanleiding was het feit dat per 1 april 2023 de huidige raamovereenkomsten voor ict-inhuur bij de drie onderdelen van het ministerie van Veiligheid & Justitie expireren. Uitgevraagd werden, gebaseerd op eerdere werkzaamheden een pallet aan zogeheten kwaliteitenprofielen voor uiteenlopende werkvelden, variërend van applicatieontwikkelaars, beheerders, data engineers en projectleiders tot aan informatie- en business analisten, testers, functioneel ontwerpers, architecten en netwerkbeheerders. 

De vreemdelingenketen heeft in het bijzonder behoefte aan expertise van Oracle Siebel, Oracle Service Bus, architectuur in brede zin (applicatie, infra, systeem, solution, domein), Java en  informatiebeveiliging en aan datamodelleurs, datascientists en regelanalisten.

Op herhaling of niet

Van de geselecteerde ict-partijen is het voor de combinatie Seven Stars en Brunel de tweede keer dat zij als winnaar uit de bus komt bij deze Europese aanbesteding. Dit samenwerkingsverband werkt met een aantal gespecialiseerde onderaannemers, waaronder Capgemini.

In vergelijking met de vorige mantelovereenkomst gaan ook Circle8, Itaq, Linkit (nu samen met Divetro) en Cimsolutions (nu alleen) op herhaling. De combinaties Bergler, Caesar & Pimarox en Cimsolutions & VKA (Verdonck Klooster & Associates) & SLTN, en de bedrijven SQL Integrator en iSense Consulting keren niet terug.  

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    labhack
    AchtergrondSecurity & Awareness

    De labhack en de schade: wet versus digitale praktijk

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs