Managed hosting door True
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Siemon brengt LightStack glasvezelpaneel

 

Siemon heeft Lightstack, een ultra-high-density plug-and-play-glasvezelsysteem, uitgebracht. Dit end-to-end glasvezelsysteem combineert prestaties en dichtheid met toegankelijkheid in een fraai vormgegeven moderne behuizing. Het systeem is ontwikkeld voor geavanceerde datacenters en san-omgevingen en biedt een snelle, naadloze migratie naar geavanceerde 40- en 100Gb/s-applicaties.

Lightstack van Siemon heeft een unieke behuizing, waarvoor patent is aangevraagd. Hiermee kunnen 144 LC- of 864 MTP-glasvezelkabels in één rackunit worden ondergebracht. Het horizontale kabelbeheer is geschikt voor zowel traditionele patchcorden als patchcorden in een uni-tube en het systeem is voorzien van eenvoudig te ontgrendelen, scharnierende voorklep voor volledige toegang. Innovatieve draaibare kabelbevestigingspunten op de achterkant van de behuizing zorgen voor de juiste buigradius.

Met een bodemplaat aan de achterzijde, dat naar binnenschuift voor gemakkelijke toegang tot de kabels terwijl de behuizingen op elkaar zijn gestapeld, biedt Lightstack optimale toegankelijkheid. In uitgetrokken positie fungeert de bodemplaat als kabelscheiding tussen gestapelde behuizingen. Low-loss plug-and-play-modules kunnen ook gemakkelijk worden aangesloten of verwijderd vanuit zowel voor- als achterkant van de behuizing. De gemakkelijk te openen magnetische deur maakt korte metten met schadelijke knelpunten en biedt duidelijk zichtbare uitklapbare labels.

De ultrasmalle Lightstack LC-to-MTP low-loss plug-and-play-modules, die leverbaar zijn in OM4 multimode en singlemode, bieden de laagste verliezen in de branche: 0,35 dB voor flexibele glasvezelkanalen. Lightstack low-loss 0,2 dB 'MTP pass-through'-adapters zijn volledig gereed om 40- en 100Gb/s-applicaties te ondersteunen. Ze zijn leverbaar in uitvoeringen met twee, vier en zes poorten en worden aangeboden in op één lijn en tegenover elkaar liggende sleuteloriëntatie zodat ze geschikt zijn voor elke polariteitsmethode. LightStack ondersteunt ook 12-fibre 'LC pass-through'-adapterplaten voor gangbare 10 Gigabit Ethernet of fibre channel san-applicaties.

Dit artikel is afkomstig van Computable.nl (https://www.computable.nl/artikel/5106665). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees meer over


Vacatures

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×