Managed hosting door True
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

AT-GS950/8POE Gigabit WebSmart Switch

 

Allied Telesis brengt de AT-GS950/8POE, een 8 poort Gigabit WebSmart switch met Power over Ethernet (PoE) en stille performance, op de Nederlandse markt. De switch vervangt de AT-GS900/8POE. Met de nieuwe switch komt Allied Telesis tegemoet aan de groeiende behoefte aan hogere datatransfer over langere afstanden.

De nieuwe Allied Telesis AT-GS950/8POE switch biedt ten opzichte van zijn voorganger de AT-GS900/8POE, drie belangrijke voordelen. De switch ondersteunt 100Mbps Small Form-factor Pluggable (SFP) modules over een lange afstand. Toepassing in kantoren, retail of onderwijsomgevingen is geen bezwaar, want het geproduceerde geluid is minimaal. Tot slot heeft de AT-GS950/8POE twee SFP uplinks, waardoor het kan worden ingezet in een glasvezel ringnetwerk. Met het gebruik van multi-mode glasvezel kunnen een aantal switches over een afstand tot twee kilometer worden ingezet. De afstand kan worden verlengd wanneer single-mode wordt gebruikt.

Binnen een glasvezel infrastructuur, kan de AT-GS950/8POE worden toegepast om VoiP telefoons en camera's van stroom te voorzien. Dit is bijvoorbeeld noodzakelijk voor toepassingen binnen het leger. Met de WebSmart switch functionaliteit kunnen vlan's worden beveiligd. Daarnaast geeft het de kwaliteit van service waarmee prioriteit in het dataverkeer geregeld kan worden.

Dit artikel is afkomstig van Computable.nl (https://www.computable.nl/artikel/2767573). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees meer over


Partnerinformatie
Vacatures

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×