Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

ISS Facility kiest Unit4 voor uitbreiding eHRM

20 oktober 2010 - 13:13ActueelData & AIIBSISSUnit4
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Dienstenbedrijf ISS Facility Services neemt de komende vier jaar Unit4 Emplaza af. Deze software voor personeelszaken wordt gebruikt om de ruim 150.000 mutaties die jaarlijks worden doorgevoerd te digitaliseren. Er is niet bekendgemaakt wat de leverancier van catering-, schoonmaak- en beveiligingdiensten betaalt voor het gebruik van de software. De e-HRM-software komt van de Zweedse leverancier Consist. Dat softwarebedrijf is begin 2010 ingelijfd door Unit4.

ISS verwerkt 150.000 mutaties per jaar. Nu wordt dat werk vaak dubbel gedaan. De manager geeft wijzigingen van de gegevens van personeel door aan het Shared Service Center. Vervolgens worden de gegevens in het personeelssysteem gezet. Volgens financieel directeur bij ISS, Allan Stich, vermindert de nieuwe software de administratieve lastendruk en moet de foutmarge teruglopen.

ISS Facility heeft ongeveer 20.000 mensen in dienst. Het bedrijf maakte al gebruik van de e-HRM-oplossing EMIS van Consist.

IBS

Unit4 lijfde begin 2010 voor een onbekend bedrag de divisie Consist van het Zweedse softwarehuis IBS in. De divisie is alleen in Nederland actief. Er werken ongeveer 125 mensen. In 2009 draaide Consist een omzet van vijftien miljoen euro.

Meer over

ECMeHRM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Unit 4 koopt Consist om kennis van IBM i-Series

    Unit 4 Agresso hoofdkantoor Sliedrecht
    ActueelSoftware & Development

    Unit4 koopt IBS-divisie Consist

    Computable.nl
    ActueelGovernance & Privacy

    Inter Access doet beheer voor ISS Facility Services

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname Consist versterkt Java-activiteiten IBS

    Unit4
    ActueelGovernance & Privacy

    NTI kiest voor eHRM-software van Unit4

    Unit 4 Agresso hoofdkantoor Sliedrecht
    ActueelSoftware & Development

    Unit4 koopt Aziatische HR-leverancier Prosoft

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs