Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Progress softwarepakket voor reisbranche

15 augustus 2011 - 08:47ActueelCloud & InfrastructuurProgress
externe partij
externe partij

De nieuwe solution accelerator van Progress Software verbetert de samenwerking-, marketing- en code-sharing-mogelijkheden. Reisorganisaties kunnen hierdoor hun klanten meer reisbestemmingen aanbieden, premium klanten beter ondersteunen en producten en diensten van verschillende partners zonder problemen gecombineerd aanbieden.

De Progress Responsive Travel Alliances solution accelerator verkort de tijd die nodig is om nieuwe diensten en producten op de markt te brengen. Hierdoor worden er sneller nieuwe en aanvullende inkomsten gegenereerd. De solution accelerator kan eenvoudig worden aangepast aan de bestaande legacy it-systemen en worden geïntegreerd binnen de eigen bedrijfsprocessen. De oplossing maakt het ook mogelijk voor medewerkers van de klantenservice van luchtvaartmaatschappijen om gebruik te maken van verschillende centrale boekingssystemen die onderling gekoppeld zijn. Deze worden als één geïntegreerd systeem gepresenteerd. Dit zorgt ervoor dat zij tijdens ieder contactmoment overzicht hebben van de gezamenlijke passagiers en op basis van deze gegevens actie kunnen ondernemen.

Door Progress Responsive Travel Alliances solution accelerator te combineren met Progress DataXtend Semantec Integrator, kan een nieuwe en innovatieve methode voor het beheren van complexe samenwerking worden gerealiseerd. Het uitgangspunt van een universeel toegankelijk Passenger Name Record (PNR) in combinatie met de bijhorende soa-webdiensten die beheerd moeten worden, hoeft de industrie niet langer af te schrikken.

De oplossing stelt alliantiepartners in staat om de klant één gezicht te bieden, terwijl de zakelijke voorwaarden en afspraken van iedere partnerovereenkomst of het alliantielidmaatschap in acht worden toegepast. De nieuwe Progress Responsive Travel Alliances solution accelerator benut de mogelijkheden van Business Process Management (bpm), Business Transaction Assurance (bta), service-oriented architecture (soa) en datamanagement.

Meer over

Business IntelligenceProgress 4GLSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Progress benoemt Jay Bhatt tot nieuwe topman

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs