Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Supply chain

Intersafe naar de cloud met TradeCloud

15 september 2015 - 08:433 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur
Birgit Bunt
Birgit Bunt

Leverancier van fysieke beveiligingsoplossingen Intersafe implementeert de software-as-a-service (SaaS)-oplossing voor de supply chain van start-up TradeCloud. De keuze van Intersafe voor TradeCloud is naar eigen zeggen gebaseerd op het gegeven dat laatstgenoemde de klantbehoeften goed kan omzetten naar ict-oplossingen. De implementatie gaat in fasen plaatsvinden.

Intersafe is bezig met de implementatie van het supply chain-platform van ict-start-up TradeCloud. Intersafe levert producten voor fysieke beveiliging voor organisaties, zoals helmen, veiligheidsschoenen, en werkkleding. Het platform van TradeCloud moet ondersteuning bieden voor het beheren van het orderproces voor leveranciers van Intersafe.

Een deel van de leveranciers van het beveiligingsbedrijf levert de orderdata aan via electronic data interchange (edi). Deze gegevens worden ook aan het TradeCloud-platform gekoppeld, legt Danny van der Ster, supply chain director bij Intersafe, uit. Daarnaast moet ook data uit het warehouse management systeem (wms), de voorraadoptimalisatiesoftware, het enterprise resource planning (erp)-systeem en de webshop bij elkaar worden gebracht. Van der Ster heeft hiermee als doel om meer lijn in de keten te brengen. ‘Die kunnen we vervolgens ontsluiten naar de eindklant.’

Uiteindelijk moet het platform leiden tot efficiëntere uitvoering van de procurement-werkzaamheden, legt Van der Ster uit. ‘Er is duidelijk ruimte voor een transparanter proces dan we nu kennen, vooral wat betreft de inkomende stroom aan goederen. Daar is uiteraard wel een reden voor. Onze focus op voorraad en de uitgaande kant van de activiteiten raakt onze klanten.’ Procentueel gezien ziet Van der Ster ruimte voor een verbetering van de leveranciersbetrouwbaarheid met 5 procent. ‘Dat is significant, hoewel het in euro’s lastig is uit te drukken. TradeCloud helpt ons heel duidelijk bij het monitoren van de gemaakte afspraken versus de prestaties.’

Toelichting keuze

Intersafe heeft voor TradeCloud gekozen, omdat de functionaliteit van het platform volgens het beveiligingsbedrijf erg goed is. Maar volgens Van der Ster was de doorslaggevende factor voor de keuze dat de wensen van Intersafe goed in het platform kunnen worden ingebouwd. ‘Voor Intersafe is dat belangrijk, omdat we zo nog invloed konden uitoefenen op de wijze waarop we met de portal werken.’

Live voor einde jaar

Op dit moment is Intersafe bezig met de implementatie van het supply chain-platform. ‘De ingebruikname vindt in fases plaats. De eerste vingeroefeningen met de portal gebeuren met een denkbeeldige klant, daarna volgen enkele bestaande leveranciers. Aansluitend gaan we verder met alle leveranciers waarmee we op deze manier wil werken.’ Het platform moet voor het eind van 2015 live zijn voor de Benelux-activiteiten. De Franse organisatie volgt daarna.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs