Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Beveiligingsbedrijf F-Secure neemt Little Flocker over

07 april 2017 - 07:59ActueelInnovatie & TransformatieF-SecureMacs B.V.
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Het Finse cyberbeveiligingsbedrijf F-Secure met een Nederlands kantoor in Nieuwegein en een Belgische vestiging in Leuven heeft Little Flocker van iOS-hacker Jonathan Zdziarski gekocht. De toepassing staat bekend als de meest geavanceerde beveiligingstechnologie voor macOS. Een overnamebedrag is niet bekend gemaakt.

De meeste beveiligingsoplossingen voor de Mac-computer gebruiken traditionele manieren van detectie van malware (signature-based), maar zij beschermen Mac-gebruikers niet tegen moderne aanvallen. Little Flocker beschermt Macs met geavanceerde, op gedrag gebaseerde analyses en monitort apps die vertrouwelijke bestanden en systeembestanden proberen te benaderen. Daarnaast signaleert en blokkeert de oplossing ook ransomware. F-Secure gaat Little Flocker’s next-generation beveiligingsengine inbouwen in zijn nieuwe Xfence-technologie, als aanvulling op F-Secure’s endpoint-oplossingen.

Macs vaker doelwit

Macs genieten steeds vaker de aandacht van hardnekkige aanvallers vanwege de populariteit van Apple-producten bij medewerkers op senior niveau en andere doelwitten die waardevolle informatie bezitten. Door Little Flocker’s specialistische technologie in te bouwen in het product van F-Secure, breidt het bedrijf naar eigen zeggen zijn portfolio uit voor de detectie van nog onbekende dreigingen (zero-day attacks), ongeacht het platform waarop gebruikers willen werken.

F-Secure gaat Little Flocker’s technologie integreren in zijn eigen beveiligingscloud en toepassen in het zakelijke product Protection Service for Business. Deze oplossing biedt centraal beheer voor computer, mobiel en server, waarbij patch-management en mobile device management (mdm) automatisch geïntegreerd zijn.

Meer over

HackingiOS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Cybersecurity
    ActueelSecurity & Awareness

    F-Secure neemt Inverse Path over

    Waarschuwing
    ActueelCloud & Infrastructuur

    F-Secure waarschuwt voor NAS-firmware van QNap

    samenwerking
    ActueelInnovatie & Transformatie

    F-Secure neemt branchegenoot MWR Security over

    Hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    F-Secure voorspelt echte kosten cyberaanval

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs