Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Spie en Capx leveren 4G- en 5G-netwerken Druid

26 maart 2018 - 08:38ActueelCloud & InfrastructuurSpie
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Technische dienstverlener Spie en value-add distributeur en zorgleverancier Capx Nederland gaan de 4G- en 5G-netwerken van de Ierse netwerkleverancier Druid in ons land distribueren, installeren en ondersteunen. Het betreft private mobiele netwerken.

Capx is een value-add distributeur van private mobiele netwerken in Nederland. Het bedrijf biedt sinds vorig jaar private 4G en 4GaaS (4G as a service)-netwerken, met name aan bedrijven in de zorg. Klanten zijn onder meer zorggroep Sint Maarten, Zorgcombinatie Noorderboog en de gemeente Heemskerk. Capx is specialist op het gebied van de integratie van alarmsystemen in de zorg en persoonlijke beveiliging. De onderneming, opgericht in 2009, heeft het kantoor in Nijkerk.

Brexit

Paul van Gasselt, ceo van Capx Nederland: ‘We werken aan een aantal projecten waarbij de Ierse netwerkleverancier Druid een belangrijke rol speelt in het leveren van de nieuwste private 4G-netwerken met onze partners. Enkele van Druids belangrijkste concurrenten zijn gevestigd in het Verenigd Koninkrijk. Met de onzekerheid rondom de Brexit is het voor ons van cruciaal belang dat Druid een Iers bedrijf is en dat we te maken hebben met een bedrijf dat binnen de eurozone blijft.’

Ad de Korte, business development manager voor Spie Nederland, voegt hieraan toe: ‘Private netwerken waren een ontbrekend stuk in ons productportfolio dat we graag toe willen voegen. We hebben de publieke dekking voor veel klanten in Nederland in de loop der jaren verbeterd door das (distributed antenna systems) te gebruiken. Het toevoegen van Druids netwerken met deze overeenkomst met Capx opent voor ons nieuwe zakelijke kansen op het gebied van 4- en 5G-technologie.’

Druid en Spie

Druid, opgericht in 2000, ontwikkelt mobiele netwerkproducten voor bedrijven en bijbehorende diensten. De onderneming is gevestigd in Bray, vlakbij Dublin.

Bij de Nederlandse organisatie van technisch dienstverlener Spie werken 2600 mensen. Wereldwijd telt het ruim 38.000 medewerkers verdeeld over 550 vestigingen in 35 landen. Het bedrijf boekte in 2015 een omzet van ongeveer vijf miljard euro.

Meer over

DienstenNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    5G
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ‘Operators kunnen 36 procent groeien met 5G’

    5G
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nokia en China Mobile samen in zakelijke 5G-diensten

    5G
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Ericsson voltooit 5G-platform voor operators

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs