Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Fusie

ISPnext en Vendorlink bundelen krachten

08 juli 2021 - 20:10ActueelCloud & InfrastructuurISPnextVendorLink
Rik Sanders
Rik Sanders

Bedrijfssoftwareleveranciers ISPnext en Vendorlink gaan samen verder de markt op. ISPnext uit Den Bosch levert factuurverwerkingsoplossingen in de Benelux. Het Veenendaalse Vendorlink is aanbieder van leveranciersbeheersoftware. Doel van de fusie is verder groeien, zelfs op de Europese markt.

ISPnext, voorheen ISProjects, is twintig jaar geleden opgericht en inmiddels een van de grotere leveranciers van factuurverwerkingsoplossingen in de Benelux. Ruim tweehonderdvijftig klanten maken gebruik van de software van het bedrijf. Integraties met diverse erp (enterprise resource planning)-oplossingen zijn mogelijk. Denk aan de Microsoft Dynamics-productlijnen, SAP, Oracle/JD Edwards, Infor, de IBM-producten van Pantheon Automatisering, Exact, Acto en Unit4.

Vendorlink, gestart in 2009, biedt leveranciersmanagementsoftware in Nederland. Met het product kunnen organisaties contracten monitoren op inhoud, risico’s en de geleverde prestaties van partners in relatie tot de gemaakte afspraken. Klanten zijn bijvoorbeeld Prorail, Pon, de gemeente Oss en Van Lanschot Kempen. De software van het bedrijf integreert onder andere met oplossingen van Exact, Afas, SAP, Unit4, Oracle en Proquro.

Door de krachtenbundeling van het leveranciersmanagementproduct van VendorLink met de factuursoftware van ISPnext verwachten beide bedrijven klanten meer waarde te kunnen bieden, bijvoorbeeld rondom het beheren van alle bedrijfsuitgaven. Zelfs zoveel dat groeien buiten de Nederlandse grens een ambitie is. De komende maanden wordt gewerkt aan een naadloze integratie van VendorLink en ISPnext. Daarnaast blijven de applicaties onafhankelijk van elkaar beschikbaar.

Woordvoerder Luuk Harmsen van Vendorlink benadrukt dat het niet gaat om een overname van de ene door de andere partij. ‘Het gaat om een aandelentransactie tussen de partijen. Maar beide behouden hun naam, logo en systeem.’

Meer over

Fusies

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    samenwerking
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Exact sluit partnerschap met VendorLink

    Facturen verwerken in SAP voor Asito met ISProjects
    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Asito verwerkt facturen met ISProjects in SAP

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs