Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Antonie Berkel

Antonie Berkel (technical account manager SAS)

29 juni 2022 - 12:27Awards NieuwsCarrièreSAS

Antonie Berkel is technical account manager bij SAS. In die rol is hij technisch verantwoordelijk voor accounts in de Public & Healthcare Sector. In de onder druk staande zorg is het zijn ambitie om de patiëntenzorg te verbeteren met analytics en de brug te slaan tussen innovatie en implementatie. Om zijn ambitie op een duurzame en schaalbare manier te verwezenlijken, is Berkel een van de drijvende krachten achter de ontwikkeling van de Healthcare Startup Service. Met deze propositie kan SAS ziekenhuizen helpen om de mensen, processen en technologie mee te nemen richting een datagedreven organisatie. Voor de hoofdjury van de Computable Awards 2022 reden om Antonie Berkel van SAS te nomineren in de categorie IT-talent.

Berkel spreekt zowel de ‘IT-taal’ als ‘business taal’, waardoor hij het vermogen heeft om synergie te creëren tussen de belangrijkste stakeholders binnen het ziekenhuis: it’ers, data scientists en eindgebruikers (artsen en managers). Met zijn kennis van complexe organisaties, verbindende soft skills en technische kennis weet hij als spin in het web mensen in beweging te krijgen. Ook weet hij door zijn ervaring in zowel de startup als corporate wereld wat erbij komt kijken om te innoveren, maar ook om te implementeren. Dit alles maakt Berkel een belangrijk talent voor SAS om analytics tot toepassing te brengen in de dagelijkse praktijk. Zijn potentie wordt door SAS erkend, onder andere door deelname aan het Advance Your Leadership Potential-programma. Dit is een wereldwijd SAS-programma voor mensen met leiderschapspotentie.

SAS was al succesvol in de zorgsector met datamanagement en business intelligence, maar mede door de inzet van Berkel kan SAS nu door middel van de nieuwe propositie de markt schaalbaar en duurzaam benaderen met de ontwikkeling en toepassing van analytics en ai. Dit heeft de complexe materie van datagedrevenheid en de inzet van analytics en ai behapbaar gemaakt voor complexe omgevingen, zoals ziekenhuizen. Nu kunnen zorginstellingen voortgang boeken met het implementeren van datagedreven werken. Een grote meerwaarde van de Healthcare Startup Service is dat artsen, it’ers, data scientists en managers elkaar snel weten te vinden. Er is ongelofelijk veel interesse voor de Healthcare Startup Service, zowel vanuit artsen, it’ers als leden van het MT.

Terug naar de overige genomineerden

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    talent
    ActueelCarrière

    Dit zijn de 10 grootste it-talenten van Nederland!

    Mirko Meyn
    Awards NieuwsCarrière

    Mirko Meyn (systeembeheerder Linden-IT)

    Daisy Navarrete Schuiten
    Awards NieuwsCarrière

    Daisy Navarrete Schuiten (product owner vr XR Centre of Excellence Air France-KLM)

    Julia Noothout
    Awards NieuwsCarrière

    Julia Noothout (esg data scientist en junior portfolio manager a.s.r. vermogensbeheer)

    Maria Pantsidou
    Awards NieuwsCarrière

    Maria Pantsidou (scrum master De Nederlandsche Bank)

    Floriana Zefi
    Awards NieuwsCarrière

    Floriana Zefi (data scientist Risk & Pricing Advanced Analytics-team ING)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs