Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

SentinelOne kondigt financiële resultaten aan van het tweede kwartaal 2023

5 september 2022Security & Awareness

SentinelOne, Inc. (NYSE: S) maakt de financiële resultaten bekend voor het tweede kwartaal van het fiscale jaar 2023, dat eindigde op 31 juli 2022. De omzet steeg jaar-op-jaar met 124 procent; ARR stijgt met 122 procent op jaarbasis.

“We hebben in het tweede kwartaal wederom een grote groei gerealiseerd voor alle aspecten van ons bedrijf, zoals ARR, omzet, klanten, netto-retentie en marges”, zegt Tomer Weingarten, CEO van SentinelOne. “Ik ben er trots op hoe ons team heeft gepresteerd, ondanks de evoluerende macro-omgeving. Met Singularity XDR leveren we wat bedrijven het meest nodig hebben: de beste bescherming en superieure platformwaarde.”

Brief aan aandeelhoudersSentinelOne heeft ook een brief aan aandeelhouders gepubliceerd. De brief geeft inzicht in de resultaten voor het tweede kwartaal van het fiscale jaar 2023 alsook de financiële vooruitzichten voor de rest van het fiscale jaar 2023.

Highlights tweede kwartaal fiscaal jaar 2023

– De totale omzet bedroeg $102,5 miljoen in het tweede kwartaal van fiscaal jaar 2023, een stijging van 124 procent vergeleken met $45,8 miljoen in dezelfde periode van fiscaal jaar 2022.

– De jaarlijkse terugkerende omzet (ARR) steeg jaar-op-jaar met 122 procent en groeide tot $438,6 miljoen op 31 juli 2022.

– Het totaal aantal klanten groeide jaar-op-jaar met ongeveer 60 procent tot meer dan 8.600 klanten op 31 juli 2022. Het aantal klanten met een ARR van meer dan $100K groeide met 117 procent, tot 755 klanten op 31 juli 2022. De op dollar gebaseerde netto-omzet retention rate bedroeg een record van 137 procent.

– Brutomarge: De GAAP-brutomarge was 65 procent in het tweede kwartaal van fiscaal jaar 2023, vergeleken met 59 procent voor dezelfde periode in fiscaal 2022. De Non-GAAP brutomarge was 72 procent, vergeleken met 62 procent voor dezelfde periode in fiscaal jaar 2022.

– Operationele marge: De GAAP operationele marge bedroeg (106) procent in het tweede kwartaal van het fiscale jaar 2023. De non-GAAP operationele marge bedroeg (57) procent in het tweede kwartaal van het fiscale jaar 2023.

– Liquide middelen, kasequivalenten en kortetermijninvesteringen bedroegen $1,2 miljard op 31 juli 2022.

Klik hier voor het volledige, Engelstalige persbericht.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    DDoS-aanval
    ActueelOverheid

    Kort: Stijging symbolische cyberaanvallen, nieuwe ceo GTIA, cijfers Wolters Kluwer

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Lek kwetsbaarheid vulnerability
    ActueelSecurity & Awareness

    Grote kans op misbruik en schade door kritieke kwetsbaarheid in SAP-systemen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs