Jeroen Aris


Jeroen Aris is sinds zijn opleiding Informatica aan de TU Delft meer dan twintig jaar werkzaam in de it en heeft een ruime ervaring met infrastructuur architectuur in multi-nationals, daarnaast heeft hij ervaring in grote it-implementatie en business-transformatieprogramma's. Hij heeft deze ervaring opgedaan bij klanten in de financiële dienstverlening en telecomindustrie en op het gebied van onder andere outsourcing, off shoring en crm.

Als GTO-Infrastructure architect is Jeroen verantwoordelijk voor de strategie en standaardisatie van de infrastructuur van Teva Pharmaceuticals wereldwijd. HIervoor heeft Jeroen een vergelijkbare rol gehad bij Heineken International. Daarvoor was Jeroen als Senior Executive bij Accenture verantwoordelijk voor diverse implementatie en outsourcing trajecten.

Vakkennis Jeroen Aris

Functiegebieden

Consulting/advies.

Onderwerpen

Outsourcing, CRM, Cloud Computing, Infrastructuur en Datacenters.

Jeroen  Aris

Jeroen Aris
Opleidingsniveau: WO
Carrièreniveau: Senior Management
Functie: GTO Infrastructure Architect
Werkzaam bij: Teva Pharmaceuticals
Bedrijfsgrootte: 1000-1500 personen
Omvang ict-afdeling: 250 t/m 499 personen
Branche: Gezondheidszorg
Geeft leiding aan: 1 tot 10 personen

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in
Meest gewaardeerd
    Aantal
reacties
Gemiddelde
waardering
1 Ruud Mulder 1226 6.94
2 Henri Koppen 2864 6.80
3 Reza Sarshar 1437 6.75
4 Will Moonen 387 6.73
5 P.J Westerhof LL.M MIM 478 6.69
6 Pa Va Ke 1610 6.66


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.