Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Computable nomineert 10 partnerprojecten

06 mei 2013 - 12:173 minuten leestijdActueelIT Strategy & Governance
Johannes van Bentum
Johannes van Bentum

De ict-vaktitel Computable reikt voor de tweede keer een Partner van het jaar Award uit. De onderscheiding is bedoeld om de aandacht te vestigen op een aansprekend ict-project waarin verschillende ict-partners met succes hebben samengewerkt. De Computable-redactie heeft hiervoor tien ict-projecten genomineerd. De uitreiking vindt plaats op 7 november 2013 tijdens het jaarlijkse Computable Awards-gala.

De voordracht voor de nieuwe Partner van het jaar Award wordt gedaan door de redactie van de ict-vaktitel Computable. Het gaat daarbij om ict-projecten waarbij verschillende partijen uit de ict-branche met elkaar hebben samengewerkt om een project bij een klant tot een succes te maken. De redactie kijkt daarbij naar projecten die haar in het afgelopen jaar zijn opgevallen.

Lezers kunnen hun stem online uitbrengen via de poll naast dit artikel, ook kunnen zij hun stem motiveren in een reactie onder dit artikel. De Computable-redactie bepaalt uiteindelijk welk project de prijs in de wacht sleept. Die keuze wordt mede gebaseerd op het aantal stemmen dat op een project wordt uitgebracht en de motivaties die lezers achterlaten.

Anders dan bij de andere categorieën in de Computable Awards kent de Partner van het jaar Award tien genomineerden.

Genomineerd zijn:
1. 3D – Digitalisering, Dienstverlening en Deregulering (BCT, Green Valley, Pinkroccade Local Government en gemeente Horst aan de Maas)
2. Bring iT (Cisco, Imtech ICT en Vodafone)
3. Ctrl-portal (Deloitte, Raet en Twinfield)
4. Datanetwerk Schiphol Telematics (Avaya, Vosko Networking en Schiphol Telematics)
5. DigiD 4.1 (Atos, Digidentity en Logius)
6. Mobiel tenzij-beleid (Innervate, mITE, MobileIron, Scholten Awater en gemeente Zaanstad)
7. Inspecteur Centraal (Sogeti, Dictu en Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit)
8. Politie.nl en het nieuwe intranet van de Nationale Politie (Capgemini, Hippo en ASP4all, KLPD, vtsPN)
9. Rapportagesysteem Sunday International (Ilionx, MicroStrategy, DoGoodFeelGood Design en Sunday International)
10. Uitwisselingsplatform Voor- en Vroegschoolse Educatie (Inter Access, Thorax, ASP4all en gemeente Den Haag)

Categorieën

Inclusief de Partner Award kennen de Computable Awards drie categorieën:
Elf awards worden uitgereikt op basis van het oordeel van een vierkoppige vakjury, die in elke categorie vijf genomineerden aanwijst. Voordrachten hiertoe worden gedaan door lezers van Computable.nl, die hun voordracht motiveren aan de hand van een project.
Daarnaast is er de Partner Award, waarvoor partijen worden voorgedragen door de redactie. Lezers van Computable.nl brengen hun stem uit en laten een motivatie achter. Op basis van de uitgebrachte stemmen en motivaties kiest de redactie wie deze Award krijgt.
De zogeheten Computable 100-awards worden uitgereikt aan ict-bedrijven die het beste scoren in een imago-onderzoek dat in opdracht van Computable wordt gehouden door marktonderzoeksbureau Motivaction. Als basis voor het onderzoek dient een lijst die is opgesteld door de financiële specialisten van Mazars Berenschot Corporate Finance. Zij zetten elk jaar op een rij welke in Nederland gevestigde honderd ict-bedrijven gemeten naar omzet het grootst zijn.

Kijk hier wie er in 2013 genomineerd zijn voor een Computable Award en kijk in de Hall of Fame wie er in het verleden een Computable Award wonnen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    11 reacties op “Computable nomineert 10 partnerprojecten”

    « Oudere reacties
    1. M. van Lieshout schreef:
      3 oktober 2013 om 08:32

      Mijn stem gaat naar het project 3D Dienstverlening, Digitalisering en Deregulering. Ik vind het heel belangrijk dat overheid en diverse leveranciers hun krachten bundelen om samen voor de burger een goed en passend product op te leveren waar uiteindelijk alle betrokken partijen hun voordeel mee doen.

      Login om te reageren
    « Oudere reacties

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    IT Leadership

    Nominaties Computable Awards 2013 bekend

    Computable Awards 2012 winnaars
    IT Strategy & Governance

    Computable ontvangt 537 Awards-voordrachten

    Computable Awards 2012 winnaars
    Cloud & Infrastructure

    Computable reikt zeventien awards uit

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    Bijna 17.000 stemmen voor Computable Awards

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    Videocompilatie Computable Awards 2011

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    Computable Awards-gala volledig uitverkocht

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs