Capgemini biedt cloud computing-diensten

19-11-2008 10:50 | Door Witold Kepinski | Lees meer over de bedrijven: Amazon, Capgemini | Er is 1 reactie op dit artikel | Permalink
Capgemini

Capgemini werkt samen met Amazon Web Services op het gebied van cloud computing. Bedrijven kunnen bij Capgemini aankloppen om cloud computing te integreren in hun IT- en bedrijfsstrategie.

Amazon Web Services is een organisatie die via internetwinkel Amazon.com webdiensten, waaronder opslag, computing en online betaalprocessen aanbiedt. Capgemini richt een Center of Excellence op om vanuit Noord-Amerika, Europa en India klanten te helpen met cloud computing-diensten. De grote bedrijven waar Capgemini zich op richt, kunnen in de loop van de tijd ook rekenen op ook consultancy-, ontwikkelings-, migratie- en back-updiensten in de cloud.
Het nieuwe Center van Capgemini richt zich in eerste instantie op drie cloud-scenario's: Microsoft Sharepoint ‘in the cloud', Oracle ERP ‘in the cloud' en Application Development en Testing ‘in the cloud'. Op het Amazone Web Services-platform zijn deze internetgebaseerde diensten getest.

Reacties op dit artikel
Geen ratingMartijn Verhoeven, 19-11-2008 11:46
Volgens mij zijn juist de diensten van Amazon bedoeld zodat je als kleine organisatie hier direct zelf mee van start kan gaan. Elke willekeurige ICT dienstverlener, kan zijn klanten dit aanbieden
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3