Productnieuws aanmelden

Northern Storage 8.5 biedt inzicht en controle

02-09-2010 10:33 | Door Witold Kepinski | Lees meer over het bedrijf: Pillar | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Pillar Solutions, leverancier van systeem-, netwerk- en storage management-software, maakt bekend dat Northern Storage Suite versie 8.5 beschikbaar is. De release bevat veel nieuwe features en verbeteringen voor controle over complexe enterprise omgevingen.

De snellere, meer schaalbare versie 8.5 biedt identificatie van verouderde gegevens naar tijd, waardoor beheerders percentages kunnen zien van weinig gebruikte of gewijzigde bestanden per host, volume, share en gebruiker. Samen met de nieuwe ondersteuning voor omgevingen gebaseerd op HSM (Hierarchical Storage Management) geeft dit de mogelijkheid om de return of investment (roi) te kunnen maximaliseren van deze HSM technologie. Eén van de meest in het oog springende doelstellingen van deze nieuwe versie is dan ook het verschaffen van een eenvoudige integratie en centraal beheer van het totale arsenaal aan storage technologieën van een organisatie, aldus Pillar Solutions. 
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3