Novell belooft datacenterbreed beheer

22-03-2006 13:05 | Door Jasper Bakker | Lees meer artikelen over: Linux, Novell-producten | Lees meer over het bedrijf: Novell | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Novell werkt aan een brede, geïntegreerde softwaresuite voor het beheer van heterogene datacenters. De Netware- en Linux-leverancier wil zo zijn oude expertise benutten en uitbouwen.

Novell kondigde dit aan in Salt Lake City op zijn gebruikersbijeenkomst Brainshare, die dit jaar geen Europese editie heeft. De softwareproducent mikt met zijn beheersuite op Windows, Unix en Linux en moet onder meer een efficiënter gebruik van servers faciliteren. Momenteel worden servers gemiddeld voor slechts 20 procent benut, aldus Novell.

Het hieraan gewijde ontwikkelproject heet 'The policy-driven adaptive data center' en is in wezen Novells gang naar ict als nutsmiddel. Diverse ict-leveranciers hebben al ingezet op dergelijke strategieën, van zichzelf óf van platformleveranciers als IBM, HP, Sun en Microsoft. Ook virtualisatie speelt een rol in het bereiken van dit 'ict uit de kraan'.

Schone migratie naar Windows 7

Gebruikers die willen overstappen op het besturingssysteem Windows 7, kunnen het beste kiezen voor een compleet nieuwe installatie. Dat zeggen experts van het Computable-topic besturingssystemen.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 121 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3