Unit 4 Agresso neemt Soft Cell over

13-04-2006 11:08 | Door Kim Loohuis | Lees meer artikelen over: Faillissementen | Lees meer over de bedrijven: Soft Cell, Unit4 | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

De Sliedrechtse softwareleverancier Unit 4 Agresso neemt de activiteiten van het onlangs failliet verklaarde Soft Cell over.

Het Belgische softwarebedrijf, een van de oudste softwarebedrijven in België, richtte zich op middelgrote, projectgedreven ondernemingen. De onderneming had vooral klanten in Nederland en België. Deze klanten kunnen vanaf komende week voor ondersteuning van hun applicaties terecht bij Unit 4 Agresso. De belangrijkste supportmedewerkers van Soft Cell zijn in dienst getreden bij Unit 4 Agresso

Met de overname krijgt het bedrijf uit Sliedrecht de Soft Cell-programmatuur in handen. Deze is grotendeels ontwikkeld met behulp van Progress-technologie en draait bij ruim 150 klanten.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3