Unit 4 Agresso stoot Franse dochter af

12-02-2008 11:24 | Door Redactie Computable/CRN | Lees meer over het bedrijf: Unit4 | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Het Nederlandse erp-bedrijf Unit 4 Agresso stoot zijn Franse filiaal af via een lokale management buy-out. Agresso France blijft wel een belangrijke partner in een indirect verkoopmodel.

Unit 4 Agresso wil in meer landen met een indirect verkoopkanaal werken. Zo ook in Frankrijk, waar het management van Agresso France het filiaal overneemt.  Het nieuwe bedrijf wordt een belangrijke partner en distributeur van de software van Unit 4 Agresso en richt zich op verkoop en implementatie. Daarnaast gaat Agresso France als partner de helpdeskactiviteiten uitvoeren.

Het Nederlandse Unit 4 Agresso blijft verantwoordelijk voor onderhoud en productontwikkeling. "In Nederland bestaat ons portfolio uit meer verschillende producten en doen we al veel met resellers. Zo loopt ons financiële pakket bijvoorbeeld alleen via dealers", zegt Edwin van Leeuwen, CFO bij Unit 4 Agresso, in een reactie.

De tijd is rijp

"Deze beslissing past geheel in de strategie om in meer landen met indirecte verkoopkanalen en partners te werken. Na jaren intensieve arbeid in Frankrijk om het product geschikt te maken voor de doelgroepen achten wij de tijd rijp voor Agresso France om zelfstandig als partner op te treden. De aspecten risico, rendement, ondernemerschap en verantwoordelijkheid zijn belangrijke beslissingscriteria geweest."
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3