Rfid-label krijgt standaard software-aansluiting
Het standaardisatie-orgaan EPCGlobal heeft de eerste softwarestandaard voor Rrid-labels in de retailsector goedgekeurd. Dit is een belangrijke stap op weg naar de vervanging van de barcode op producten door een rfid-label.
EPCGlobal is een dochteronderneming van GS1 een wereldwijd overlegorgaan voor producenten en retailers van consumentengoederen. In december 2004 is er al een standaard afgesproken over de informatie op het rfid-label zelf en de manier waarop deze informatie draadloos gecommuniceerd wordt tussen label en lezer.
De standaard voor de software-aansluiting zorgt ervoor dat deze gegevens te verwerken zijn in allerlei informatiesystemen voor ondersteuning van de productie en de logistiek van de goederen. De honderd bedrijven achter deze standaard, genaamd de Application Level Events (ALE) standaard, zeggen de eerste testen in software voor de toevoerketen met succes afgerond te hebben.
13-02 KPN garandeert anonimiteit internetgebruiker
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
20-12-05 KPN zet RFID in als nieuwe telecomdienst
22-11-05 FDA keurt implantatie rfid-chips in mensen goed
12-10-05 LogicaCMG: meer RFID-vraag in Europa dan in VS
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......
Ontwerpen in drie dimensies
Niet zo lang geleden gebruikten architecten tools voor driedimensionaal ontwerpen vooral om visualisaties te maken, niet om echt te ontwerpen. De grootste bottleneck is de interface naar ingenieursbureaus en aannemers.




