Intel verklaart einde Hyperthreading

07-03-2006 14:40 | Door Redactie Computable/PCM | Lees meer over het bedrijf: Intel | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Nu multicores hun opwachting maken, is hyperthreading gedoemd om uit te sterven. Dit heeft Justin Rattner, Intel's belangrijkste technologie-expert gezegd. Intel is nu druk bezig multicores te promoten als de nieuwe technologie die de toekomst heeft.

Om multicores beter aan de man te brengen, komt Intel met een Tera Scale-programma. Dit initiatief moet ontwikkelaars overtuigen om applicaties te ontwikkelen voor computers met dualcore en multicore processoren.

De nieuwe architectuur van het Tera Scale-programma moet ervoor zorgen dat toekomstige computers en portables de rekenkracht krijgen van hedendaagse supercomputers.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3