In september Dell-pc's met AMD-processor

15-06-2006 09:26 | Door Rian van Heur | Lees meer over het bedrijf: Dell | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Opnieuw gaat het gerucht dat Dell desktop-computers op de markt gaat brengen met AMD-processoren. Volgens een Wall Street-analist brengt Dell de AMD-computers in september van dit jaar op de markt.

De analist Glen Yeung van Citigroup Investment Research baseert zich op Taiwanese bronnen. Ook het feit dat AMD zegt vertrouwen te hebben in meer marktaandeel is een reden voor Yeung om te melden dat de Dell-computer met AMD-chip eraan komen. Yeung heeft geen details betreffende de configuratie van dergelijke desktops. Volgens hem gaat om een bescheiden aantal pc’s met AMD-processoren.

Dell kondigde al eerder aan servers met de Opteron processor van AMD aan. Onduidelijk is wanneer deze servers op de markt verschijnen. In het verleden heeft Dell ontkend AMD-processoren te gaan gebruiken in desktop-pc’s. Het bedrijf zou geen zin hebben om er twee afzonderlijke productie- en testteams op na te houden.
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3