Imtech vernieuwt infrastructuur bij Transavia

05-09-2008 10:38 | Door Pim van der Beek | Lees meer artikelen over: Datacenters, Consulting | Lees meer over de bedrijven: IBM, Transavia, Imtech | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Imtech, projectmanagementbureau Brighthouse en IBM hebben een nieuwe datacenterinfrastructuur geleverd aan luchtvaartmaatschappij Transavia. De infrastructuur van bedrijfskritische applicaties is dubbel uitgevoerd.

Dienstverlener Imtech ICT heeft samen met projectmanagementbureau Brighthouse een dubbel uitgevoerde datacenterinfrastructuur geleverd voor de bedrijfskritische systemen van luchtvaartmaatschappij Transavia. Beide datacenters zijn uitgerust met onder andere apparatuur van IBM. Het gaat om System i Power Systems en IBM System Storage N Series. De apparatuur is verdeeld over twee aparte machineruimtes. De ruimtes zijn ondergebracht op Schiphol-Oost, waar transavia.com het onderhoud aan zijn vloot uitvoert, en op de hoofdvestiging op Schiphol, dat dienst doet als back-upfaciliteit.

De dienstverlening is gebaseerd op een flexibele overeenkomst. Bij piekbelastingen kan extra capaciteit worden ingeschakeld. Er zijn geen financiële details van de overeenkomst bekendgemaakt.

Luchtvaartmaatschappij Transavia zegt 95 procent van haar omzet via het internet te behalen. Maandelijks zouden ruim anderhalf miljoen mensen de website van de luchtvaartmaatschappij bezoeken. Het bedrijf zegt jaarlijks meer dan vijf miljoen passagiers te vervoeren.
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 122 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3