Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe versie GX WebManager vrijgegeven

21 oktober 2011 - 14:39ActueelCloud & InfrastructuurGX Software
externe partij
externe partij

GX Software kondigt een nieuwe release aan van het software voor web content managementsysteem GX WebManager. Deze release biedt verregaande ondersteuning op het gebied van social media marketing en is per direct beschikbaar. Met GX WebManager 9.16 kunnen klanten nu hun eigen websites integreren met sociale media, zoals Facebook en Twitter. De content wordt hierdoor eenvoudig.

Deze nieuwe ‘sociale’ versie van GX WebManager sluit volledig aan bij de snelle groei van sociale-mediaplatforms. Volgens het onafhankelijke onderzoeksbureau Forrester Research moeten contentproviders platforms als Facebook en Twitter inbouwen in hun contentstrategie. Bedrijven kunnen sociale media succesvol inzetten door klanten de faciliteiten te bieden en aan te moedigen om content te delen en rechtstreeks te communiceren over hun merk op deze sociale-mediakanalen. Dit is de basis voor effectieve mond-tot-mondreclame, waardoor de geloofwaardigheid van de webcontent toeneemt en er opmerkelijke, relevante ‘buzz’ rondom het merk ontstaat

WebManager 9.16 biedt nu een uitgebreide reeks van social sharing buttons, streaming widgets en social login. Websitegebruikers kunnen nu content delen en becommentariëren, en ontvangen aanbevelingen die passen bij hun persoonlijke interesses en voorkeuren. Aan webredacteuren biedt GX WebManager gebruiksvriendelijke en toegankelijke hulpmiddelen om hun website open te stellen voor social media. Ze krijgen beter inzicht in de gebruikers van hun website via de monitoring tools, waardoor ze hun content kunnen optimaliseren en gepersonaliseerde ervaringen kunnen bieden. Bovendien gaat de productiviteit van web editors omhoog doordat ze bijvoorbeeld direct vanuit hun eigen omgeving een Facebook fanpagina kunnen onderhouden en publiceren.

Behalve de nieuwe sociale mogelijkheden, biedt GX WebManager 9.16 nu ook Media RSS-ondersteuning, waarmee op een effectieve manier multimediacontent kan worden gepubliceerd naar externe kanalen. De online Maven repository geeft ontwikkelaars toegang tot alle bibliotheken en hulpmiddelen van GX WebManager, zodat het ontwikkelproces soepeler verloopt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    GX helpt Holland.com met nieuwe marketingstrategie

    SNS Reaal
    Cloud & Infrastructuur

    SNS Reaal kiest GX als enige CMS-partner

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs